آغاز فروش شماره های ۰۹۱۲ با پیش شماره های ۱۰ در انارسیم برای طرفداران این خطوط  

آغاز فروش شماره های ۰۹۱۲ با پیش شماره های ۱۰ در انارسیم برای طرفداران این خطوط

 

 

بهترین سرمایه گذاری در بازار آشفته افزایش قیمت

این روزها که در بازار با افزایش قیمت تمام کالا و خدمات روبرو هستیم باید به دنبال سرمایه گذاری  در کالاها و خدماتی  باشیم که نسبت به بقیه رشد قیمتی بیشتری داشته اند ولی نباید از این نکته غافل شویم که باید تغییرات قیمت چند سال گذشته آن را هم در نظر بگیریم مثلا کالاهایی که در چند سال گذشته همیشه و در هر وضعیتی همیشه با رشد قیمت روبرو بوده اند و هم اکنون هم رشد قیمتی خوبی داشته اند الویت دارند نسبت به کالاهایی که در یک برهه از زمان افزایش قیمت داشته اند و بلافاصله با کاهش قیمت یا رکود در معاملات  روبرو شده اند

پیشنهاد ما به شما برای سرمایه گذاری ، سیمکارت ۹۱۲ می باشد چرا که در چند سال اخیر هم رشد قیمتی خوبی داشته است و هم این رشد قیمتی پیوسته بوده و هیچگاه دچار رکود نشده است و همیشه با تقاضای بالای بازار روبرو بوده است

در این بین سیمکارت ۹۱۲۱۰ که اولین و ریزترین  پیش شماره تهران و  پرطرفدارترین سیمکارت محسوب می شود  در ۲ماه گذشته،۳۰درصد افزایش قیمت داشته است و این نکته حائز اهمیت است که شما هیچگاه نگران فروش این سیمکارت نخواهید بود و  هر زمانی که تصمیم به فروش آن داشته باشید می توانید به راحتی و با سود قابل توجهی آن را به فروش برسانید.

در این مقاله از محسنات این پیش شماره ها و محبوبیت آنها در بین عموم صحبت میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به ادامه مطلب توجه کنید.

چیزی که در مورد این پیش شماره ها در شماره های موبایل  شگفت‌انگیز است وجود دو عدد ۰ و ۱ در کنار یکدیگر است،وقتی آغازگر شماره ی تلفن شما این عدد باشد  شما در فضای کاری و حتی غیر کاری خود با بیان آن می توانید به نخست‌وزیری خود ادامه می‌دهید. به عنوان مثال:

چرا شماره های موبایلی که با ۱۰ شروع می شوند باارزش هستند؟

مهم ترین دلیل این است که کد ۱ هستند، شماره های ۰۹۱۲ کد ۱ در بین افراد جایگاه خاصی دارند و بسیار ارزشمند هستند.

دلیل دوم وجود عدد صفر بعد از ۱ است عدد صفر عدد بسیار مهمی در سیستم شماره موبایل است. دریک شماره ۹۱۲ عدد صفر یکی از اجزای مهم و اصلی است.

شماره سیم کارت ما یک شماره ای است که همه ما در روز با آن سروکار داریم. برای مکالمه‌های روزمره ، از شماره خودمان  به‌کرات استفاده می‌کنیم  پس مهم است که چه انتخابی داشته باشیم.

شرکت انارسیم مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ تعداد بالایی شماره ۹۱۲، با پیش شماره  ۱۰۱-۱۰۲-۱۰۳-۱۰۴-۱۰۵-۱۰۶-۱۰۷-۱۰۸-۱۰۹با رندی های مختلف را  آماده ی فروش داد.

شرکت ما جهت سرعت بخشیدن به امر سفارش پنل جستجو در سایت و البته بخش دیگری به نام گلچینی از شماره های رند در سایت اصلی را  آماده کرده که شما در کمترین زمان می توانید شماره خود را از طریق آن جستجو کنید و البته در کمترین زمان تحویل بگیرید.

اگر به دنبال خطوط ۱۰ ای هستید  که با اصول و زیر نظر کارشناسان پیاده سازی شده باشد بهترین انتخاب برای شما سرچ در پنل است این سایت قابلیت های بسیاری دارد که می توانید  تک تک شماره ها را سرچ کنید البته لازم است که بدانید که سایت انارسیم علاوه بر پنل جستجو دارای سیستم قیمت گذاری ، سیستم خرید و فروش به صورت آنلاین و معاوضه سیم کارت و ….  نیز می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خاص این سایت مراجعه یا با کارشناسان ما با شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲  تماس بگیرید.

برای خرید خط های ** ** *۱۰ ۰۹۱۲  عجله کنید. تلاش از ما ، انتخاب از شما

 

لیست خطوط

قبل از خرید بخوانید