انواع سیم کارت برای مسافران در خارج از ایران

انواع سیم کارت برای مسافران در خارج از ایران

در این مقاله تمامی تلاش تیم وب سایت رسمی انارسیم این است که برای مسافرانی که در طول تعطیلات سال به خارج از کشور مسافرت می کنند راه حل هایی را ارائه دهد.

ما در مطالب های  قبل درباره سیم کارت های کشور ترکیه برای توریستان علاقمند به این کشور و همینطور سیم کارت متعلق به کشور تایلند و چندین کشور دیگر صحبت کردیم. اکنون قصد داریم انواع راه های داشتن سیم کارت برای برقراری هر چه بهتر تماس های شما معرفی کنیم پس با همراه باشید.

مسافران برای داشتن ارتباط با عزیزانشان سه انتخاب دارند:

  1. خرید سیم کارت محلی مربوط به همان کشور که البته این سیم کارت معایبی دارد اول اینکه خرید این نوع سیم کارت مقرون به صرفه از نظر هزینه نمی باشد.

از دیگر معایب خرید سیم کارت محلی شارژ کردن آن می باشد که شما نیاز به ارز دارید در حالیکه می توانید آن ارز را در موارد ضروری تر استفاده کنید.

همانگونه که از نامش پیداست این سیم کارت ها فقط تعلق به همان کشور دارد و پس از خروج از آن کشور دیگر قابل استفاده نمی باشد.

  1. رومینگ سیم کارت های ایرانی را فعال کنید که این روش نیز معایبی به همراه دارد.

مهمترین آن مرتبط با هزینه آن می باشد که هزینه ی جابجایی بالایی دارد. یعنی با  ورود به هر کشور مبلغی برای  جابجایی به حساب شما منظور می گردد.

حتی تماس دریافتی نیز دارای هزینه برای صاحب سیم کارت می باشد. برای اطلاع از مبالغ مکالمه نام کشور را به شماره ۷۰۸۰ ارسال کنید تا از مبلغ آن مطلع شوید.

  1. سیم کارت بین المللی (یک سیم کارت و تماس با یک دنیا ) مفهوم این جمله چیست؟ یعنی شما با خرید یک سیم کارت بین المللی می توانید با تمامی کشورها و تمامی نقاط جهان با استفاده از یک سیم کارت و یک شماره ارتباط داشته باشید. توجه داشته باشید که یکی از مزایای استفاده از این سیم کارت در واقع ثابت بودن شماره فرد برای همیشه است.

از مزایای دیگراین است که هزینه جابجایی ندارد و در بیش از ۹۰ کشور تماس ورودی رایگان است.

انواع سیم کارت بین المللی وجود دارد که یکی از این موارد سیم کارت اسمارت که از سومین اپراتور صنعت نپال Telecom است، پس از فعال سازی شبکه تلفن همراه در مناطق دورافتاده غربی، در حال حاضر در سایر نقاط مختلف کشور در دسترس است. مدیران این شبکه در حال گسترش شبکه تلفن همراه خود به مناطق مختلف جهان هستند.

یکی از اهداف این سیم کارت ایجاد، ارتباط مناسب بین دارندگان سیم کارت smartsim و کشورهای مختلف و مصرف کنندگان درسراسر دنیا راه اندازی شده است و این امکان فراهم شده تا با مبلغی ناچیز دسترسی به گروه های خریدار و فروشنده سیم کارت آسان شود.

با بررسی های انجام شده توسط سایرین و مسافران سیم کارت بین المللی اسمارت توانسته رتبه خوبی را در کسب رضا یت‎مندی مشتری به خود اختصاص دهد.

 

خرید سیم کارت ۹۱۲

مشاوره رایگان قبل از خرید