ایا افراد زیر ۱۸ سال سند سیم کارت ۰۹۱۲ به نامشان می خورد؟

یکی از سوالات متداولی که همیشه ذهن خریداران سیم کارت را به خود مشغول کرده است این سوال ساده است ایا افراد زیر ۱۸ سال سند سیم کارت ۰۹۱۲ به نامشان می خورد؟

از آنجاییکه سن موبایل در کشور و یا بهتر است بگوییم در کل جهان بشدت پایین آمده این گونه سوالات در بین کاربران پیش می اید؟

قصد ما این است در این مقاله آگاهی لازم و مفید را دباره این سوال به شما بدهیم پس با ما همراه باشید .

 

سند سیم کارت 0912

شاید خیلی از نوجوانان علاقه دارند بعد از خرید ۰۹۱۲ خود ، سرشان را بالا گرفته ، سینه را ستبر کرده و با خیال راحت بگویند سند این خط بنام خودشان است،

اگر سن شما کم‌تر از ۱۸ سال است می‌توانید از سیم‌کارت  استفاده کنید اما مطابق با بخشنامه های موجود و قانونی که سال هاست در بین مراکز خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ حاکم است ، شما  می‌توانید از یک سیم‌کارت استفاده کنید، به شرط این که سند آن تحت نام سرپرست یا والدین شما صادر شود.

 

اما برای  خطوط اعتباری و ایرانسل اصل و کپی شناسنامه پدر لازم هست ؟

برای خطوط اعتباری نیاز نیست.

فقط با کارت ملی که در اختیار دارید می توانید اقدام کنید و ثبت نام خود را انجام دهید اگر چناچه  اگر چناچه کارت ملی در دسترس نداشتید با شناسنامه میتوانید ثبت نام کنید.

در کل خط های اعتباری را می توانید بدون نیاز به کپی مدارک پدرتان سند بزنید.

نتیجه نهایی :

برای خطوط اعتباری فقط داشتن اصل و کپی شناسنامه کافیست.

ولی برای ثبت  سند سیم کارت ۰۹۱۲ برای افراد زیر ۱۸ سال،  اصل و کپی شناسنامه متقاضی + اصل و کپی کارت ملی پدر الزامیست.

برای دانستن اطلاعات بیشتر با سایت انارسیم همراه باشید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است، در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با انارسیم (یکی از دفاتر پیشخوان دولت ) به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.