با (طرح هدف رو بزن)  همراه اول آشنا شوید

با (طرح هدف رو بزن)  همراه اول آشنا شوید

در این درگاه طرح های مکالمه همراهی، اینترنت همراهی و اینترنت نامحدود با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشترکین ارائه می­ گردد.

 

۱- مکالمه همراهی

 

در طرح مکالمه همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با الگوی مصرف وی شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) با قیمتی ویژه و مقرون به صرفه پیشنهاد می شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱۰۰۰*۱# بسته مکالمه همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

 

لازم به ذکر است بسته مکالمه همراهی فاقد رزرو است.

 

۲- اینترنت ویژه :

 

این طرح شامل دو بخش است:

 

۱- اینترنت همراهی(جدید)

 

در طرح اینترنت همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می ­شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری *۱۰۰۰*۲۱# بسته اینترنت همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

 

این طرح مختص کلیه مشترکین دایمی و اعتباری است.

بسته های اینترنت همراهی از نوع آلفا+ هستند.

بسته ی رزرو بسته های اینترنت همراهی، بسته ی آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲گیگ + ۲ گیگ هدیه ی شبانه + ۲گیگ وای فای اول به قیمت ۱۲,۰۰۰ تومان می باشد. مگر آنکه مشترک اقدام به رزرو و یا خرید بسته ی دیگر و یا لغو تمدید خودکار کرده باشد.

پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته ، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته همراهی در همان ماه وجود ندارد. حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته اینترنت همراهی در حال مصرف، بسته هدف موجود در *۱۰۰۰# را رزرو نماید.

بسته های اینترنت همراهی هم شامل مشترکین فعلی است و هم مشترکین جدید و مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می کنند را شامل می­ شود.

بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آن­ها به صورت ماهانه به روز می­ گردد.

جهت استعلام بسته های اینترنت همراهی کد *۱۰۰*۰# را شماره گیری نمایید.

۲- اینترنت نامحدود:

 

در طرح اینترنت نامحدود، بسته‌های نامحدود شبانه به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول ارائه می­ شود. این بسته ها، بسته­ های اینترنت آلفا+ با سرعت بدون مرز و حجم نامحدود هستند که با قیمت مناسب، برای استفاده در ساعات مشخصی از شبانه روز ارائه می شوند.

بسته های نامحدود شبانه برای تمام مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده می باشد.

لازم بذکر است بسته ­های نامحدود شبانه فاقد رزرو خودکار هستند.

کلیه بسته های نامحدود شبانه، دارای مصرف منصفانه مطابق با جدول بالا می باشند.

امکان خرید این بسته ­ها با بسته­ های آلفا+ به طور همزمان وجود دارد.

مشترک در یک زمان تنها می ­تواند یک بسته نامحدود شبانه را فعال نماید.

در صورتیکه مشترک یکی از بسته های آلفا+ را همزمان با بسته نامحدود شبانه فعال کرده باشد، در ساعات شبانه، اولویت مصرف با بسته اینترنت نامحدود شبانه خواهد بود.

 

خرید سیم کارت های خاص


برچسب ها: