تحلیل یکی از خطوط ۹۱۲ کد ۳

تحلیل یکی از خطوط ۹۱۲ کد ۳

تحلیل یکی از خطوط 912 کد 3

یکی از شماره های معروف با کد ۳ در انارسیم ۳۰ ۳۰ ۹۱۳، در این مقاله قصد داریم به تحلیل رندی و قیمت این خط بپردازیم.

شماره معرفی شده یکی از خطوط پرطرفدار کد ۳ می باشد. با یک نیم نگاه این خط به راحتی در ذهن می ماند چرا که این خط در شروع دارای رندی جفت از اول می باشد ، عدد ۳۰ در اول شماره دوبار تکرار شده است.

این نوع رندی، به خاطره تکرار عدد صفر و عدد ۳ از شماره های خلوت و پرطرفدار می باشد.

 

تلفظ شماره به صورت ۲٫۲٫۳ می باشد این نوع تلفظ اگرچه در بین مردم رایج نیست، اما به زیبا شدن شماره بسیار کمک می کند.

وجود  عدد  ۹۱۳  در آن  برچسب رند پیش شماره ای را بر این شماره زده است که این نوع رند از رندهای گران قیمت محسوب می شود. ۹۱۳ کد اصفهان است، به دلیل توریستی بودن این شهر، شماره های آن نیز مطرح است که به ماندگاری در ذهن کمک بسزایی می کند.

تمام اعداد به کار رفته در این خط همگی فرد و تکراری می باشند و درکل شماره از ۳ رقم ریز تشکیل شده است.

تمامی ویزگی های خط مورد نظر را بررسی کردیم  (تکرار ارقام -نوشتار زیبا – گفتار زیبا – خلوت بودن شماره – ماندگاری در ذهن )این شماره، شماره ای فوق العاده ریز و زیبا می باشد و این خط برای تبلیغات روی کارت ویزت و بیلبوردی کاملا مناسب است.

در صورت تمایل به خرید این خط می توانید به ویترین شماره ها در صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و یا با یک سرچ، در کوتاهترین زمان شماره را با قیمت آن مشاهده نمایید. در صورت موجود نبودن خط می توانید با تماس با کارشناسان فروش،  به راحتی مشابه خط را در این مرکز یافت کنید. در صورت لزوم با شماره ذکر شده در بند پایین تماس بگیرید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت ۹۱۲ بودید می توانید با دفترپیشخوان، انارسیم با شماره ۰۹۱۲۶۰۷۰۶۳۰ تماس بگیرید.

 

خرید سیم کارت

مشاوره