ترکیبی از چندین نوع رند عامیانه در خط ۰۹۱۲

خط ۰۹۱۲ ( ۳پله اول (پله ترتیبی )*پله وسط * خوشگفتار)

قبلا هم در این باره در یکی از مقالات توضیح دادیم یک خط ۰۹۱۲ ممکن است شامل چندین نوع رند متفاوت باشد هر قدر این نوع رندی ها مطرح تر باشد قیمت خطوط بالاتر است .

ما در این مقاله شماره ای معرفی می کنیم که شامل سه نوع رند مطرح است این سه نوع بسیار در بین خریداران ۰۹۱۲ جا افتاده و خیلی از آنها به دنیال خرید این نوع خطوط هستند .

 

خط 0912

 

خط ۰۹۱۲ مورد نظر *۱۲ ۱۳ ۱۴ می باشد که شما را با ویژگی های فوق العاده ی این خط بسیار زیبا آشنا می کنیم.

 

شماره بسیار ریز .زیبا .خلوت . خاص و فوق العاده رند است.

 

به جز ارقام  ۰۹۱۲ فقط از ۳و۴ تشکیل شده است که این دوعدد هم ریز و ترتیبی هستند.

نکته : این خط ۰۹۱۲ کیبورد بسیار ریز و زیبایی هم دارد و از ۷رقم شماره ۵ رقم آن در یک راستای کیبورد قرار دارند.

 

پله های یازدهی ریزو زیبای شماره به صورت ترتیبی و کاهشی کنار هم قرار گرفته و از لحاظ زیبایی ظاهری و گفتار یک شماره ی خاص را ساخته اند.

علاوه بر مواردی که بیان کردیم  عدد ۰ آخر شماره باعث خلوت بودن شماره  و پله های موجود در شماره به وضوح دیده می شوند .

همین ۰ از طرفی دیگر به دلیل خلوت کردن شماره باعث ماندگاری شماره در ذهن شده و از لحاظ قیمتی فوق العاده بر ارزش ریالی آن تاثیر گذار است..

برای مثال اگر به جای شماره مذکور   ۱۴۱۳۱۲۴ یا ۱۴۱۳۱۵۰ داشتیم، هیچ کدام ازاین  شماره ها ، زیبایی .رندی و ارزشمندی شماره مورد نظر را نداشتند.

 

⚡️همچنین اگر شماره را به صورت ۳٫۲٫۲  بخوانیم پله های ریز و افزایشی ۳۱و۴۱ هم گفتار شماره را زیبا می کنند و رندی پله وسط را تشکیل می دهند و دو رقم آخر یعنی ۲۰ هم یکی از زیباترین اعداد دهی می باشد.

 

در حالت کلی شماره ای که کاملا شبیه این شماره باشد و از پله های ریز یازدهی و با ترتیب و متشکل از ارقام کاملا ریز باشد بسیار بسیار محدود است .

 

⚡️و به دلیل فوق رند بودن.ریز بودن و مشابه محدود بودن به طور حتم دارای قابلیت افزایش قیمت خواهد بود.

 

در پایان اینکه این شماره فوق العاده و خاص می تواند بهترین شماره  انتخابی شما برای هر کاری (چه تبلیغاتی و چه شخصی) باشد . با داشتن این شماره می توانید خاص بودن را تجربه کنید…

اگر علاقمند به داشتن شماره نامبرده بودید به پنل جستجو سایت مراجعه کرده یا با شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید و در صورت فروش رفتن تا مشاورین مرکز شما را در انتخاب شماره ای مشابه یاری خواهند کرد.

 


برچسب ها: ,