چگونه تلفن آندروید گم‌ شده خود را پیدا کنید؟ پیدا کردن گوشی از طریق شماره سیم کارت

وقتی  یک  شب بیرون داری بعد از صرف یک شام مهیج ، در خیابان با دوست خود به مقصد بعدی قدم می‌زنید. شما دست به جیب می شوید  تا گوشی خود را بیرون بکشید، زمانی که این احساس به عمق شکم شما برخورد می‌کند : گوشی شما گم شده‌است. ایا تلفن همراه خود را در رستوران جا گذاشته ای  ? یا شاید در خانه ? کسی آن را ندزدیده است ? ذهنت مسابقه می‌دهد . تو هیچ نظری نداری.

 

پیدا کردن گوشی از طریق شماره سیم کارت

 

شانس خوبی وجود دارد که بعد از اینکه گوشی خود را گم کردید ، به این مقاله برخورده اید، بنابراین به جای این که به شما بگویم قبل از از دست دادن آن چه کار کرده‌اید، اجازه دهید و به آن گوش دهید: شما می‌خواهید بدانید در حال حاضر چه کار کنید.

خبر خوب این است که شما به سرعت می توانید گوشی گمشده خود را با پیدا کنید، حتی اگر نرم افزار نصب شده خاصی  بر روی گوشی از دست رفته نداشته باشید. پیدا کردن گوشی از طریق شماره سیم کارت از طریق یکی از این دو  راه :

پیدا کردن گوشی از طریق شماره سیم کارت در اپراتور همراه اول :

اگر سیم کارت شما همراه اول است می توانید مطابق روش زیر شماره سریال گوشی خود رابرای اپراتور ارسال کنید:

 

۱-از طریق شماره گیری کد # سریال گوشی *۲۱۴۱*۱۰*

۲-ارسال کد ۲۱۴۱ به شماره ۱۰ ( سامانه جامع پیامکی خدمات همراه اول)

 

پس از انجام این مراحل سرویس ردیابی گوشی شما تا ۱۰ روز پس از دریافت شماره سریال، گوشی مفقود شده شمارا جستجو می کند و در نهایت نتیجه را از طریق پیامک به صاحب گوشی ارسال می کند و به این وسیله مشترک سایر مراحل حقوقی را از طریق مراجع ذی ربط پیگیری می نماید.

نکته قابل ذکر این است که در صورت عدم موفقیت در ردیابی گوشی ، مشترک می تواند برای ردیابی اقدام و سرویس را مجددا فعال نماید.

 

 

پیدا کردن گوشی از طریق شماره سیم کارت در اپراتور ایرانسل :

مشترکین سیم کارت های ایرانسل می توانند مطابق روش زیر نسبت به ردیابی گوشی مفقوده خویش اقدام کنند.

۱-با مرکز تماس ایرانسل از طریق شماره ۷۰ ۰یا ۷۰۳۳ از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ یا ۰۹۳۷۷۰۳۳۰۰۰ از سایر خطوط امکان پذیر ارتباط برقرار کنندو نسبت به مسدود شدن سیمکارت خود اقدام کنند.

نکته قابل ذکر این است که ظرف مدت۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست، نتیجه ردیابی به خط ایرانسلی که از طریق آن با سامانه پیامکی تماس گرفته اید ارسال خواهد شد.

توجه کنید؛ در صورت مثبت بودن نتیجه ردیابی، پیامکی حاوی تاریخ ردیابی وکد پیگیری برای شما ارسال می شودو شما می توانید با در دست داشتن کد پیگیری و تاریخ ردیابی به مراجع قضایی مراجعه کرده و نامه قضایی دریافت کنید.

شایان ذکر است بدانید که باید اصل نامه را به شرکت ایرانسل تحویل داده و با مراجعه مجدد به مراجع قضایی پیگیر دریافت نتیجه ارسالی از ایرانسل باشید.

توصیه می شود اگر پاسخ منفی بود می توانید پس از گذشت ۵ روز مجددا نسبت به درخواست ردیابی گوشی خود اقدام کنید .

با سایت انارسیم برای دانستن هرگونه اطلاعات مربوط به سیم کارت همراه شوید.

خرید سیم کارت