تلفن های همراه اپل و سیم کارت

تمام تلفن های همراه، از جمله تلفن های همراه اپل، دارای سیم کارت هستند. در مورد اپل آی فون ۷، باید بگوییم از همان سیم کارت استفاده می شود که تقریبا تمام تلفن های همراه اپل استفاده می کنند. در واقع، تمام سیم کارت ها، به طور انبوه تولید می شوند، به این ترتیب تمام آنها به مدل های مختلف گوشی متصل می شوند. آیفون ۷ هم همانند گوشی های دیگر، سیم کارت دارد. یک آیفون بدون سیم کارت کار نمی کند شما می توانید از آیفون ۷ بدون سیم کارت استفاده کنید، اما عملکرد اساسی گوشی که تماس گرفتن است را نمی توان بدون سیم کارت انجام داد.

آیفون ۷ دارای بسیاری از سایر توابع و برنامه های پیشرفته است که نیازی به سیم کارت ندارند. تا زمانی که به Wi-Fi متصل هستید، آیفون ۷ بدون سیم استفاده می شود و مانند آی پاد لمسی کار می کند. با این حال داشتن سیم کارت در آن به همان اندازه مهم است، زیرا همان چیزی است که آیفون را می سازد.

چه سایز سیم کارت برای آیفون۷ است؟

iPhone 7 Plus، iPhone 7، iPhone 6s Plus، iPhone 6s، iPhone 6، iPhone 5SE، iPhone 5C، iPhone 5S، iPhone 5.

نانو سیم مناسب برای آیفون هایی که در بالا ذکر شده است.

میکرو سیم مناسب برایiPhone 4S, iPhone 4 می باشد.

iPhone 3GS, iPhone 3 برای این دو مدل آیفون سیم کارت استاندارد مناسب است.

تمام نسخه های آیفون ۷ از یک سیم کارت نانو استفاده می کنند. این نوع سیم یکی از کوچکترین اندازه های سیم کارت در بازار است. گوشی های سری آیفون ۷ و ۷ Plus از سیم نانو استفاده می کنند. تلفن های همراه اپل ایر و مینی نیز از این مدل سیم کارت بهرمند می شوند. اپل در سری ۵ از یک میکرو سیم کارت استفاده کرد در حالی که نسخه های پیشین آی فون یک سیم کارت کوچک را جایگزین می کردند.

 

تلفن های همراه اپل

 

چهار نوع سیم کارت وجود دارد. هرکدام از سیم کارت های جدید کاهش قابل توجهی از پیشینیانش داشت. سیم کارت استاندارد کامل، مینی، میکرو و کارت نانو، که جدیدترین و کوچکترین اندازه سیم کارت نانو است. یک سیم کارت کامل در حدود یک کارت اعتباری است و هرگز در آی فون استفاده نشده است. یک سیم کارت نانو در حدود یک چهارم مینی کارت و ۶۰ درصد از یک کارت میکرو است. با وجود ابعاد کوچک آن، سیم کارتهای نانو دارای همان مقدار داده ها هستند و همان مقدار قدرت را دارند.

چگونه می توان اسلات سیم کارت را در تلفن های همراه اپل آیفون ۷ باز کرد:

برای باز کردن اسلات از یک بازکن سیم کارت استفاده کنید. سیم کارت را روی سینی قرار دهید و سینی را در آیفون۷ وارد کنید.

برای دسترسی به این سیم کارت در هنگام کار با آی فون ۷، باید دکمه سیم کشی را تعیین کنید. این یک دکمه کوچک است، شبیه یک دکمه بازنشانی، که باید با یک شی کوچک تیز به طوری که سیم کارت را بتوان از آن خارج کرد. این دکمه در سمت راست آی فون ۷ واقع شده است. برای فشار دادن این دکمه، پیشنهاد می شود از یک کیسه کاغذی که باز شده است استفاده کنید یا سیم کارت پین را بیرون بکشید. از استفاده قلم یا مداد اجتناب کنید، زیرا مداد می تواند به راحتی بشکند و این باعث می شود که یک ابزار دیگر در شکاف قرار گیرد.

اگر متوجه شوید که با سیم کارت خود مشکل دارید، این یک شکایت رایج در میان صاحبان آی فون اپل است، پیشنهاد شده است که از فروشگاه محلی خود برای خرید تلفن همراه خود بازدید کنید یا برای کمک با آنها تماس بگیرید. اکثر مسائل مربوط به سیم کارت توسط پیکربندی نادرست توسط ارائه دهنده سرویس انجام می شود. آنها معمولا آن را در پایان تعمیر میکنند.


برچسب ها: ,