ثبت اختراع جدید و مهیج سامسونگ گلکسی نوت با یک صفحه نمایش انعطاف پذیر در سال ۲۰۱۸

ثبت اختراع جدید و مهیج سامسونگ گلکسی نوت با یک صفحه نمایش انعطاف پذیر در سال ۲۰۱۸

تلفن های فلیپ، دنیای تلفن همراه را کنترل کردند، وجایگزین  گوشی های هوشمند با اسلات های صفحه لمسی خواهند شد .و ما خیلی زود و در اینده ای نزدیک گوشی هایی با صفحه نمایشی رولی در جیب خود خواهیم داشت. البته اگر سامسونگ  همواره راه خود را ادامه دهد.

به نظر می رسد که سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند با قابلیت انعطاف پذیری، مانند صفحه نمایش های منحنی Galaxy Note Edge و Galaxy S6 Edge عرضه خواهد شد . برای چندین سال است که گوشی های هوشمند با صفحه نمایش قابل انعطاف و صفحه نمایش رولی با طغیانی از شایعات روبرو بوده اند که البته بزودی اولین مدل به بازار خواهد آمد .

سامسونگ قصد دارد گوشی های هوشمند کاملا کاربردی با صفحه نمایش های انعطاف پذیر عرضه کند که به شما این امکان را  میدهد  تا گوشی را بسته و آن را در جیب خود قرار دهید – و شاید حتی تلفن هایی که  برای نمایش صفحه ,تبلت ها و یا دیگر دستگاه های لمسی که مانند یک لوله رول شده اند . باز کنید .

این دیوانه کننده است ؟ بدون شک بسیار گران قیمت است اما می تواند خیلی مهیج باشد ؟

چیزی که در واقع ما متوجه نشدیم این است که سامسونگ چندین سال است که این طرح را اماده کرده است . در سال ۲۰۱۱ ، سامسونگ یک گوشی AMOLED انعطاف پذیر را که کمی بیشتر از یک قطعه تکنولوژیکی کاغذ شفاف است را در ویدئویی مفهومی نشان داد.که بسیار پیشرفته می باشد .

ویدئوی فوق العاده که نشان می دهد یک گوشی هوشمند که برای تبدیل شدن به یک تبلت باز می شود  – یا یک تبلت که  برای تبدیل شدن به یک گوشی هوشمند تا می خورد . و انتخاب فرمت آن با شماست . ما شنیده ایم که این ایده دوباره در یک گزارش اخیر آمده است، بنابراین ممکن است خیلی نزدیک به واقعیت باشد.

ما متقاعد شده ایم که سامسونگ منتظر فن آوری است که با جاه طلبی های خود سازگار باشد و آن زمان به زودی ظاهر می شود: در اوایل سال ۲۰۱۵ نماینده Samsung Display گفت که “فروش گوشی های قابل انعطاف در سال ۲۰۱۶ ممکن خواهد بود. در واقع، سامسونگ ظاهرا با برنامه ریزی های مورد نظر خود  پیشرفت کرده است که نشان می دهد گوشی جدید در پشت درهای بسته کنگره موبایل برای عرضه در سال جدید در انتظار است .

Galaxy Xاز بیرون , به  حالت کاملا باز و بلند، و خیلی شبیه به یک گلکسی اس ۵ سامسونگ می باشد  دارای یک صفحه نمایش بزرگ لمسی در جلو، دوربین در هر دو طرف و صفحه اصلی زیر صفحه نمایش است. این یک گوشی هوشمند است.

چیزی که درباره ی  این گوشی خیلی شگفت انگیز است و همانطور که در تصویر نشان داده شده است . گوشی می تواند به راست، تا بخورد به طور کامل روی صفحه نمایش را پوشش دهد و تقریبا به اندازه نرمال نصف گوشی شود . که براحتی در جیب جا می شود .

 

این تصویر واقع بینانه ترین تصویر سامسونگ است که تا به امروز از طراحی تاشو دیده ایم، اما از طرح ها و مفاهیم دیگر در طول چند سال گذشته دیده شده است.

به نظر می رسد که  سامسونگ  طرح  «شکاف پروژه»  را به خاطر لولا ذکر می کند: اساسا، این یک جیب کوچک برای صفحه نمایش لمسی است که تا کنون بدون انعطاف پذیری ایجاد شده است. این شکاف  کوچک به تلفن اجازه می دهد که فضای کافی برای صفحه نمایش کمی منحنی باشد، وبرابر باشد  و مانع بهم پیوستن ناخوشایند شود.

با این وجود این گوشی های هوشمند بسیار منحصر بفرد هستند اما ایا بنظر شما سازنده آن بزودی این گوشی های انعطاف پذیر را وارد بازار می کند ؟؟