ثبت نام رایگان خطوط رند ۰۹۱۲ اقساطی

ثبت نام رایگان خطوط رند ۰۹۱۲ اقساطی به مناسبت عید سعید قربان وعید سعید غدیر در انارسیم

به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر، انارسیم برای مشترکین علاقمند به خرید ۰۹۱۲ به صورت اقساط از ده روز قبل از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم طرحی ارائه داده که به طور رایگان و بدون پرداخت هزینه برای خرید اقساطی خطوط ۰۹۱۲ به صورت رایگان ثبت نام کنند.

 

 

خطوط رند ۰۹۱۲ اقساطی

 

این طرح شامل کلیه مشترکین شده و برای تمامی مشترکین چه افرادی که قصد خرید اقساطی و یا قصد خرید بصورت نقدی دارند قابل استفاده است.

بر این اساس، برای مشترکینی که از این طرح استفاده می کنند تخفیف محاسبه شده هنگام خرید بر مبنای بیشتر می باشد هزینه استفاده از این طرح کاملا رایگان در نظر گرفته شده است.

 

طرح ثبت نامی خطوط رند ۰۹۱۲ اقساطی از تاریخ ۲۰ مرداد ۹۷ (به مناسبت عید سعید قربان) لغایت ۲ شهریور ۹۷ (عید سعید غدیر خم) برای خریداران در نظر گرفته شده و پس از اتمام بازه زمانی مذکور، مجدداً مشترکین به صورت روال قبل خرید خود را انجام می دهند.

جهت دیدن این خطوط به پیج رند گلچین مراجعه کرده و یا لینک روبرو را لمس کنید. https://anarsim.com/rondchin/

برای ثبت نام این خطوط با شماره های ۰۹۱۲۶۰۷۰۶۳۰ تماس گرفته و یا به لینک مذکور وارد شده و https://anarsim.com/buy-simcard/ ثبت نام خود را انجام دهید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت، با انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.