یک جفت ۰۹۱۲ کد ۴ جایگزین یک کد ۱، هدیه ای برای زوج ها

یک جفت ۰۹۱۲ کد ۴ جایگزین یک کد ۱، هدیه ای برای زوج ها

سیم کارت ۰۹۱۲ معمولا بر حسب پیش شماره قیمت گذاری می شوند البته نوع رندی تاثیر بسیار زیادی بر قیمت این خطوط دارد. سه  کد معروف و پرطرفدار را می توان کد۱، کد۲ و کد۳ را نام برد.

معمولا خرید کدهای ۱ رند و معمولی، خاص کسبه بازار و سرمایه داران اهل بیزینس، زیرا همه ما به خوبی می دانیم یک خط برای آنها بسیار می تواند پول ساز باشد.

خطوط کد ۲ اگرچه چندان به مزاج سرمایه دارن خوش نمی آید و انتخاب آنها نیست اما تعداد محدودی وجود دارد که یک کد ۲ فوق رند را به کد ۱ معمولی ترجیح می دهند البته کد ۲ می تواند منتخب افرادی مثل پزشکان، معلم ها و .. باشد.

و اما خرید کد ۳ که در مقاله ای به صورت کاملا تخصصی راجع به آن صحبت کردیم، برای افراد نامبرده در پاراگراف بالا شاید مناسب نباشد اما چون از لحاظ قیمتی، گران محسوب می شود افراد معمولی نمی توانند آن را خرید کنند.

اما در این مقاله ما قصد داریم درباره ی خطوط کد ۴ بحث کنیم، اول از همه باید صادقانه اعترف کنیم بعد از تولید سیم کارت های اعتباری، هنوز هم مردم به دنبال خرید ۰۹۱۲ هستند و این خطوط ۱ تا ۸ و خطوط ۰ و ۹ دارای اعتبار و جایگاه خاصی برایشان است.

خطوط کد ۴ ، می‌تواند برای شما کارآمد باشد؛ خصوصا اگر به داشتن این خطوط علاقه داشته باشید. موبایل از جمله وسایلی‌ است که آن را همیشه همراه خود داریم. اهمیت این وسایل به دلیل استفاده مداوم ما از آن‌ها است. پس در انتخاب خود کوشا باشید.

سادگی این خطوط و قیمت عامه پسند آن‌ها جذابیت این خطوط را  بیشتر می‌کند. اگر به دنبال ست کردن خطوط ۰۹۱۲ با زوج خود هستید  و تنها پول یک سیم کارت کد ۱ را دارید دست نگه دارید، انارسیم مرکز خرید فروش سیم کارت ۹۱۲ به شما پیشنهاد می کند با قیمت یک سیم کارت کد ۱، دو سیم کارت کد۴  داشته باشید،  این خطوط ۰۹۱۲ انتخابی مناسب به عنوان هدیه برای زوجی است که به داشتن خطوط جفت علاقمند هستند.

اگر به دنبال خطوط کد۴  هستید  که با اصول و زیر نظر کارشناسان پیاده سازی شده باشد بهترین انتخاب برای شما سرچ در پنل انارسیم است. این سایت قابلیت های بسیاری دارد که می توانید  تک تک شماره ها را سرچ کنید. البته لازم است بدانید، سایت انارسیم علاوه بر پنل جستجو دارای سیستم قیمت گذاری ، سیستم خرید و فروش به صورت آنلاین و معاوضه سیم کارت و ….  نیز می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه اصلی این سایت مراجعه یا با کارشناسان ما با شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲  تماس بگیرید.

خرید سیم کارت ۹۱۲

مشاوره رایگان قبل از خرید

 

برای خرید خط های ۴  عجله کنید. تلاش از ما ، انتخاب از شما