خریدن یک سیم‌کارت روس

سیم‌کارت روس برای مسافران این کشور

خریدن یک سیم‌کارت روس برای اتصال به اینترنت همراه، یا تماس گرفتن از روسیه بسیار مقرون‌به‌صرفه است. شما فقط باید به یکی از چندین فروشگاه تلفن همراه روسی بروید و گذرنامه خود را ارائه دهید.

 

سیم‌کارت روس

چگونه یک سیم کارت روس برای گوشی هوشمند خود خریداری کنید

اگر در روسیه بمانید، قطعا می‌خواهید یک سیم‌کارت تلفن همراه روس خریداری کنید تا اتصال اینترنت به هر جایی برسد و تماس‌های ارزان ایجاد کنید.

 

اگر از خط تلفن همراه خود در روسیه استفاده کنید، این فاکتور می‌تواند بسیار گران‌قیمت باشد، به همین دلیل است که ممکن است برای خرید سیم‌کارت از هر سرویس تلفن همراه روسی جالب باشد.

 

برای ۴۰۰ روبل ( فقط بیش از ۵ دلار ) می‌توانید یک سیم‌کارت روس با ۴۰۰ دقیقه تماس و ۳ گیگا بایت اینترنت خریداری کنید. به علاوه، داشتن آن‌ آسان است و شما تنها به پاسپورت خود نیاز دارید.

آیا سیم‌کارت روس ارزش خریدن را دارد ?

اگر شما سفری کوتاه به مسکو یا سن‌پترزبورگ دارید، این احتمال وجود دارد که شما به سیم‌کارت تلفن همراه نیاز ندارید چون هتل‌ها معمولا وای فای دارند و بسیاری از رستوران‌ها،  و مناطق عمومی وای فای رایگان دارند.

اکنون اگر یک اقامت طولانی در روسیه داشته باشید و یا اگر قصد سفر طولانی به  سیبری را داشته باشید یا می‌خواهید با گوشی خود به طور دائم ارتباط برقرار کنید، ارزش آن را دارد که یک سیم‌کارت روس خریداری کنید چون ارزان هستند.

خرید این سیم‌کارت چقدر هزینه دارد و کدام شرکت‌ها آن را ارائه می‌دهند ?

در روسیه ده‌ها شرکت تلفن همراه وجود دارد، اما سه شرکت عمده این شرکت ام تی اس، ” MegaFon ” و ” بیلاین ” هستند، اگرچه افراد بسیاری وجود دارند ( Tele ۲، Rostelecom، و غیره ).

 

نمی‌توانم بگویم کدام یک از آن‌ها بهترین و ارزان‌تر از زمانی است که به طور مداوم نرخ خود را تغییر می‌دهند. ام تی اس کمی گران‌تر است و MegaFon احتمالا محبوب‌ترین شرکت است. در هر صورت، تفاوت قیمت چندان قابل‌توجه نیست.

چه مدارکی برای خرید یک سیم کارت روسی نیاز است؟

 

ویزا – گواهی گذرنامه که شما به آن نیاز دارید. با گذرنامه شما باید در دستیابی به سیم کارت هیچ مشکلی نداشته باشید. به نزدیک ترین فرئوشگاه بروید و سیم کارت مد نظر خود را تهیه کنید.

 

در نهایت، باید اندازه سیم‌کارت که نیاز دارید را در نظر بگیرید  استاندارد، میکرو یا نانو. توصیه می‌کنم که از فروشنده بخواهید SIM را در دستگاه شما بگذارد و آن را فعال کند.

 

خلاصه

اگر یک اقامت طولانی در روسیه داشته باشید یا توقف کوتاهی داشته باشید ، و شما نیاز به استفاده شدید از تلفن همراه خود را دارید، بدانید که ارزش خرید سیم‌کارت روس را دارد چون هم ارزان وخرید آنها  آسان است و در هر فروشگاه سیار هستند. شما فقط به پاسپورت احتیاج دارید.

سیم کارت های بین المللی