خرید یک سیم کارت ایالات متحده

خارج شدن از کشور تجربه عالی برای هر فرد است. البته در کنار این تجربیات و تفریحات لازم است که ارتباط شما با دنیای اطراف برقرارباشد. برای داشتن یک ارتباط بی نقص داشتن سیم کارت آن کشوری که به آنجا سفر کردید لازم است . این بار درباره سیم کارت ایالات متحده قصد داریم با شما صحبت کنیم . اگر چناچه از مسافران این کشور هستید به ادامه مطلب توجه کنید.

 

سیم کارت ایالات متحده

 

برخی مقالات در این سایت دارای پیوندهای وابسته هستند، به این معنی که اگر شما بر روی آن  کلیک کنید ، وارد مطالب مربوط به همان کلمه خواهید شد. مطالب مورد نیاز خود را در این سایت بخوانید.

هیچ چیز شبیه سفر به ایالات‌متحده نیست. یک کشور فوق‌العاده متنوع و فوق‌العاده دیدنی است. شهر نیویورک. دشت وسیعی از مونتانا. چشمه‌های جوشان در Yellowstone، سواحل وسیع  در میامی و بسیار چیزهای دیگر .

با این حال، برای یک کشور که جهان را در فناوری هدایت می کند، بازار سیم کارت اعتباری برای بازدیدکنندگان بین المللی مدت ها طرز شگفت آوری گیج‌کننده، محدود و گران‌قیمت بوده‌است. با تکنولوژی‌های غیرقابل انطباق بین ارایه دهندگان، تلفن‌های ثابت، و برنامه‌های پس از پرداخت‌شده برای افراد محلی، گردشگران به طور ضعیفی مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

در چند سال اخیر اوضاع کمی بهتر شده‌است ، اگرچه هنوز هم از مناطقی مانند جنوب شرق آسیا و یا حتی اروپای غربی به شدت می نالند. با این حال، در حال حاضر می‌توانید به راحتی یک فروشگاه پیدا کنید، یک سیم کارت ایالات متحده بخرید که در گوشی شما کار خواهد کرد، مقداری پول مفید از تماس‌ها، و داده‌ها پرداخت کنید و در عرض چند دقیقه تمام کارها را انجام دهید. این یک پیشرفت وسیع است.

شرکت‌های سیم کارت ایالات متحده

ما  AT _ T را برای اغلب مسافران توصیه می‌کنیم

همچنین اگر زمان بیشتری را در مناطق دوردست سپری می‌کنید ، AT _ T  را در نظر بگیرید.

چهار ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه در ایالات‌متحده وجود دارد – اما تنها دو مورد از آن‌ها علاقه زیادی به مسافران دارند.

Verizon ( که یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌ها را دارد ) و دو سرعت مورد استفاده تنها برای استفاده از تکنولوژی CDMA که با تقریبا هر تلفن سازگار با آن‌ها ناسازگار است، استفاده می‌شود. با این حال ، هر دو شرکت در سال‌های اخیر در حال تدوین خدمات LTE مبتنی بر GSM بوده‌اند.

 

توجه داشته باشید که اغلب مدل‌های تلفن بین‌المللی خدمات LTE با هر حامل را دریافت نمی‌کنند، چرا که ایالات‌متحده از فرکانس‌های متفاوتی برای بیشتر کشورها خارج از آمریکای شمالی استفاده می‌کند.

این به معنی دامنه کوچکی از تلفن‌ها است که در خارج از کشور فروخته می‌شوند ( از جمله آیفون اخیر ) اکنون به شبکه LTE خود متصل خواهند شد. با توجه به اینکه خدمات prepaid بیش از رقابت هزینه دارد، و بسیاری از تلفن‌های بین‌المللی هنوز کار نمی‌کنند، توصیه کردن Verizon به بازدیدکنندگان بین‌المللی دشوار است ، مگر اینکه بدانید گوشی شما سازگار است، و در حال سفر به جایی هستند که فقط Verizon پوشش مناسبی را ارایه می‌دهد.

 

دو سرعت دارای کوچک‌ترین شبکه چهار حامل است، و قادر به ارائه خدمات صوتی روی LTE نیستند ( بنابراین، هیچ تلفنی برای هر کسی با یک تلفن همراه ندارد ). هیچ دلیلی برای بازدید کنندگان بین‌المللی از استفاده از آن وجود ندارد.

 

از میان دو شرکت دیگر، AT & تی بیش‌ترین شبکه ( و اغلب شلوغ‌ترین شبکه ) را دارد که پوشش را در بیشتر قسمت‌های قاره آمریکا پوشش می‌دهد ( نقشه ). با این حال، این کشور بزرگی است. اگر در حال برنامه‌ریزی برای سفر به ایالت‌های بسیار پرجمعیت مثل نبراسکا، مونتانا و چند نفر دیگر هستید، هنوز به چند نقطه بسیار بزرگ برخورد خواهید کرد.

T – Mobile پوششی کم‌تر در مناطق روستایی دارد ( نقشه )، با فاصله‌های زیاد بزرگ در آیداهو، نوادا، اورگون، مونتانا، نیو مکزیکو و شرق کالیفرنیا. در زیر، زمانی که سیگنال دارید، سرعت داده اغلب به طور منطقی سریع خواهد بود.

 

در هر دو شبکه چندین بخش از خدمات وجود دارد – و هیچ کدام از آن‌ها عالی نیستند. قیمت‌ها معمولا کمی کم‌تر از خرید مستقیم از عرضه‌کننده هستند، اغلب با محدودیت‌های سرعت داده، خدمات ضعیف مشتری و خرید مشکلات برای بازدیدکنندگان خارجی بدون یک آدرس محلی یا کارت اعتباری.

بیشتر سفرها به آمریکا تا حد زیادی به شهرها محدود است ، مناطق تحت پوشش یک مشکل بزرگ برای هر یک از این دو تامین‌کننده نبوده اند. قیمت‌گذاری و حق داده‌ها معمولا بین AT &amp؛ T – Mobile و در تجربه من بسیار شبیه بوده، و در تجربه من، سطح دانش و خدمات کارکنان instore بسیار بهتر از تی – Mobile بوده‌است.

 

توجه داشته باشید که هم AT &amp؛ T – Mobile از ” ۴ G ” برای توصیف آنچه که بقیه جهان به عنوان ” HSPA + ” یا ۳.۵ G می‌داند استفاده می‌کنند. در نتیجه، شما احتمالا ۴ G را روی صفحه گوشی خود خواهید دید، اما این LTE نیست !

 

برای برنامه های دیگر، می توانید حساب خود را به صورت آنلاین تکمیل کنید، فقط از شماره تلفن خود و کارت اعتباری یا بدهکاری استفاده کنید. از آنجا که کارت های بین المللی با این روش کار می کنند، احتمالا ساده ترین راه برای انجام این کار است.

لینک پیشنهادی

خرید سیم کارت تایلند

خرید سیم کارت