خطوط گفتار زیبای جفت وسط ۰۹۱۲

در این مقاله قصد داریم در مورد خطوط گفتار زیبای جفت وسط ۰۹۱۲ که مختص کد ۱ هست ، تحلیلی انجام دهیم.شاید خواندن جمله خطوط گفتار زیبای جفت وسط ۰۹۱۲ کد ۱ ، ذهنیتی از شماره خط به شما ندهد.منظور از این جمله خطوط زیر می باشند:

۰۹۱۲٫۱۱۳٫۱۳٫xx

۰۹۱۲٫۱۱۴٫۱۴٫xx

۰۹۱۲٫۱۱۵٫۱۵٫xx

۰۹۱۲٫۱۱۶٫۱۶٫xx

۰۹۱۲٫۱۱۷٫۱۷٫xx

۰۹۱۲٫۱۱۸٫۱۸٫xx

۰۹۱۲٫۱۱۹٫۱۹٫xx

خطوط ۰۹۱۲٫۱۱۱٫۱۱ و همینطور خطوط ۰۹۱۲٫۱۱۲٫۱۲ به علت رندی باارزش تر و همچنین نداشتن قیمت عرف،قیمت پایه ای برای آن ها در نظر نگرفته شده و به دارندگان این نوع شماره ها توصیه میکنیم حتما از چندین مرکز معتبر استعلام قیمت چه برای خرید و چه فروش بگیرند تا اطمینان خاطر از قیمت اعلام شده داشته باشند.

با خواندن این شماره سیم کارت ها، حتما متوجه جفت بودن در وسط شماره موبایل شدید!

 

خطوط گفتار زیبای جفت وسط 0912

 

قبلا در مورد خطوط و رابطه آن ها با قیمت شان مقاله هایی نوشته وحتما شما در مورد آن ها اطلاعاتی دارید،اینکه چرا یک شماره خط کد ۱ مبلغ ۵ میلیون تومان ارزش دارد و یک شماره خط کد ۱ مبلغ صدها میلیون تومان!!

چیزی نیست جز ترتیب و کنار هم قرار گرفتن ۷ رقم شماره بعد از ۰۹۱۲، که هر چه ریزتر،ترتیب دار،دارای صفر،دارای ارقام شبیه به هم(مثلا کل ۷ رقم متشکل از ۲ رقم باشد) و …!

حال که در مورد خطوط گفتار زیبای جفت وسط ۰۹۱۲ مانند خطوط بالا که نوشته شده باید گفت قیمت پایه این خطوط به شرح ذیل می باشد؛

توجه کنید این قیمت ها در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ بوده و با گذشت زمان حتما نوسان قیمت خواهند داشت.

۰۹۱۲٫۱۱۳٫۱۳٫xx…………۱۶ میلیون

۰۹۱۲٫۱۱۴٫۱۴٫xx………….۱۵میلیون

۰۹۱۲٫۱۱۵٫۱۵٫xx………….۱۵میلیون

۰۹۱۲٫۱۱۶٫۱۶٫xx………….۱۴میلیون

۰۹۱۲٫۱۱۷٫۱۷٫xx…………۱۳میلیون

۰۹۱۲٫۱۱۸٫۱۸٫xx…………۱۲میلیون

۰۹۱۲٫۱۱۹٫۱۹٫xx…………۱۱میلیون

هرچه ۲ رقم آخر شماره ریزتر و زیباتر باشد بالطبع قیمت آن بالاتر می رود،جهت قیمت گذاری دقیق خط خود می توانید با شماره ۰۹۱۲٫۶۰۷۰٫۶۳۰ تماس و یا فرم قیمت گذاری را پر کنید.

به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم در کنار اطلاعاتی که در مورد خط خود مانند نوع رندی و حدود قیمتی آن پیدا کردید، می توانید با مراجعه به صفحه مشاوره تخصصی در خصوص سیم کارت های ۹۱۲ مانند استعلام مالکیت و سند خطوط ، تشخیص قیمت سیم کارت و … روی ” مشاوره تخصصی سیم کارت ” کلیک کرده و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

و اما…

شاید برای شما مهم باشد که در حال حاضر قیمت خط ۹۱۲ ای که هم اکنون دارید چقدر است، پس روی ” قیمت گذاری سیم کارت ۹۱۲ ” کلیک کرده و فرم را پر کنید تا کارشناسان ما خط شما را به صورت رایگان قیمت گذاری کرده و به اطلاع شما برسانند.