خطوط ۰۹۱۲ با نوع رندی هزاری اول

خطوط ۰۹۱۲ با نوع رندی هزاری اول !!

هنوز دقیقا نتوانسته اید حدس بزنید که در مورد چه رنج شماره خط ۹۱۲ داریم صحبت میکنیم!

در این مقاله قصد داریم به دارندگان خطوط ۰۹۱۲ با نوع رندی هزاری اول ۰۹۱۲٫۲۲۰۰ پیامی را در مورد ارزش و نوع رندی خط شان و همین طور قیمت خرید عرف بازار سیم کارت طبق قوانین اتحادیه بدهیم.

 

خطوط 0912 با نوع رندی هزاری اول

 

باید گفت این رنج شماره کد ۲ ، با ۲ نوع رندی:

۱-هزاری از اول
۲-تکرار ۲ رقم یکی

است، که میتوان به صورت ۲۲٫۰۰ نیز تلفظ کرد.اصولا شماره های هزاری چون باعث می شوند شماره خط ۲ سیلابی خوانده شود پس، از شماره خطوط ماندگار در ذهن و با تلفظ آسان هستند.

اصولا اغلب افراد شماره سیم کارت را به صورت ۳٫۲٫۲ میخوانند که ۳ سیلاب می شود.اما خطوط هزاری ۳ سیلاب را به ۲ سیلاب تبدیل کرده و گفتار آن را روان تر می کند.

حال می رسیم به قیمت گذاری خطوط ۰۹۱۲ با نوع رندی هزاری اول رنج ۰۹۱۲٫۲۲۰۰٫***

قیمت خرید پایه این خطوط از ۵ میلیون و پانصد هزار تومان شروع می شود و هر چه سه رقم آخر آن ریزتر و زیباتر و دارای تکرار و ترتیب، بالطبع ارزش آن بالاتر می رود.

مجموعه انارسیم برای شما عزیزان سرویسی رایگان جهت قیمت گذاری خط شما ارائه داده به این صورت که می توانید روی ” فرم قیمت گذاری ” کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید تا کارشناسان قیمت خرید دقیق خط شما را اعلام کنند، و یا با شماره ۰۹۱۲٫۶۰٫۷۰٫۶۳۰تماس بگیرید.
توجه:قیمت هایی که در سایت عنوان می شود بالطبع برای همین زمان بوده و به علت نوسان قیمت در خط های ۰۹۱۲ ممکن است در آینده قیمت ها تغییر کند.

اگر تمایل به نکات مهم مشاوره ای در زمینه خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ که شما را در انتخاب تان راهنمایی می کند ، دارید، می توانید از نکات مشاوره ای سایت بهره ببرید.

لینک پیشنهادی:مشاوره سیم کارت