خطوط ۰۹۱۲ با پیش شماره ۱۴۱۴

در مورد خطوط ۰۹۱۲ جفت اول بسیاری صحبت کرده ایم و اطلاعات قیمتی و رندی این خطوط را نیز بررسی کرده ایم، و هم اکنون در نظر داریم در مورد خطوط ۰۹۱۲ با پیش شماره ۱۴۱۴ تحلیل و بررسی داشته باشیم.

خطوط ۰۹۱۲جفت اول مانند ۹۱۲٫۱۰٫۱۰ ، ۹۱۲٫۲۰٫۲۰ ، ۹۱۲٫۳۰٫۳۰ ، ۹۱۲٫۱۲٫۱۲ ، ۹۱۲٫۱۳٫۱۳ ، خطوط جفت اولی بوده اند که در مورد آن ها و قیمت آن ها صحبت شده است.

بسیاری از افراد علاقه به داشتن شماره خط رند جفت اول هستند،بالطبع باید گفت ارزش قیمتی پایه خرید:

(توجه کنید که قیمت پایه خرید ، قیمتی است که عرف قیمت خرید بین مراکز معتبر خرید و فروش های ۰۹۱۲ است  و این قیمت ها ، قیمت هایی هستند که برای دوره زمانی کنونی است و با گذشت زمان امکان نوسان آن وجود خواهد داشت ، وقتی می گوییم به طور مثال قیمت پایه خرید ۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲ ، ۲۱ میلیون تومان است یعنی افرادی که قصد فروش خط ۱۲۱۲ خود را دارند حتما مراقب باشند تا افراد سودجو در این حوزه به قیمت پایین تر از آن ها خریداری نکنند و از ارزش خط خود آگاهی داشته باشند.)

۰۹۱۲٫۱۰٫۱۰…………..۲۶میلیون تومان

۰۹۱۲٫۲۰٫۲۰…………..۱۲میلیون تومان

۰۹۱۲٫۳۰٫۳۰……………۶میلیون و پانصد هزار تومان

۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲……………۲۱میلیون تومان

۰۹۱۲٫۱۳٫۱۳……………۱۲میلیون تومان

 

خطوط 0912 با پیش شماره 1414

حال می رسیم به خطوط ۰۹۱۲ با پیش شماره ۱۴۱۴ ، قیمت پایه خرید خطوط ۱۴۱۴، ۱۱ میلیون و پانصد هزار تومان است که هر چه سه رقم آخر شماره ریزتر باشد قیمت آن افزایش می یابد.

کسانی هستند که طرفدار خطوط جفت اول مانند ۱۲۱۲ هستند که می توانند به طور مثال شماره خط خود را با شماره خط جفت اول ریزتر مانند ۱۲۱۲ تعوبض نمایند، در صورت تعویض خط حتما این نکته را در نظر داشته باشند خطی که معاوضه می کنند چه از لحاظ قیمتی و چه از لحاظ سلامت خط حتما فاکتورهای مهم حین معامله را دارا باشند. برای اینکه بیشتر در مورد این مسائل بدانید ، می توانید به قسمت ” مشاوره سیم کارت ۹۱۲ ” مراجعه و مطالب را مطالعه کنید و یا از طریق فایل های صوتی گوش دهید.

و اگر علاقه مند هستید تا قیمت خط خود را بدانید، می توانید با کلیک روی ” فرم قیمت گذاری ” و یا تماس با ۰۹۱۲٫۶۰٫۷۰٫۶۳۰ از قیمت به روز خط خود آگاهی داشته باشید.

انارسیم مشاور شما در بهترین انتخاب