خط رند ۰۹۱۲ ، با پیش شماره ۱۵۱۵

با توجه به معاملات اخیر و فراوان در حوزه خط رند ۰۹۱۲ ، در بازار سیم کارت ایران، ما سعی داریم نکات مهمی را به اطلاع همکاران در این صنف و همچنین افرادی که قصد فروش و یا خرید این خطوط را بنا به نیاز شخصی و یا غیرشخصی دارند، برسانیم.

در این مقاله سعی بر آن است که در مورد خط رند ۰۹۱۲ با پیش شماره ۱۵۱۵ تحلیلی صورت گیرد تا اطلاعاتی نظیر رعایت نکات مهم حین خرید، اطمینان یافتن از قیمت خط رند و به قیمت بودن آن حین معامله با توجه به قیمت روز سیم کارت، دربازار سیم کارت ایران، سلامت خط و  … به شما دارندگان و یا طرفداران خط رند ۰۹۱۲ با پیش شماره ۱۵۱۵ بدهیم.

 

خط رند 0912

شاید با خود بیندیشید که:
ایا خرید و یا فروش خط رند ۰۹۱۲ ، نیازی به مشاوره و اطلاعات دارد یا خیر؟؟!!

باید بگوییم کلاهبرداری ها و مشکلات ناشی از عدم آگاهی در این زمینه، بسیار وجود داشته است که برای جلوگیری از آن باید همه افرادی که دارای خط رند ۰۹۱۲ هستند و یا تصمیم به خریداری سیم کارت ۹۱۲ گرفته اند، یک سری اطلاعات ضروری را بدست آورند.

بسیار افرادی بوده اند که خط رند ۰۹۱۲ خریداری کرده اند ، اما بعد از خرید و واریز وجه به حساب فروشنده ، متوجه قطع قضایی بودن سیم کارت و یا دارای زنگخور بالا و مزاحمت آمیز بوده اند.و یا حتی، خریدار بعد از مدتی متوجه شده است که خط ۰۹۱۲را با قیمتی بالاتر از عرف بازار خریداری کرده است.

اما نگران نباشید، اگر قصد خرید، فروش و یا معاوضه خط ۹۱۲ خود را دارید، فقط کافیست چند مورد زیر را رعایت بفرمایید:

۱-از سلامت خط مطمئن باشید.

۲-مرکز معتبری را برای معامله خود انتخاب کنید.

۳-برای اطمینان از به قیمت بودن خط رند ۰۹۱۲ حین معامله خرید و یا فروش کافیست از چند مرکز معتبر استعلام قیمت بگیرید.

۴-از صفر شدن قبض خط حین معامله اطمینان حاصل فرمایید.

۵-هنگام خرید، حتما قولنامه و سند با مهر و امضای معتبر دریافت کنید.

حال می رسیم به تحلیل و قیمت گذاری یکی از پیش شماره های پرطرفدار کد ۱، خط رند ۰۹۱۲ با پیش شماره ۱۵۱۵

این خط مربوط به استان قم است و یکی از پرطرفدارترین پیش شماره ها با نوع رندی جفت اول.قیمت خرید این پیش شماره هم اکنون (۲۸/۰۷/۱۳۹۷) از ۱۲ میلیون تومان شروع شده و هر چه سه رقم آخر شماره ریزتر و خوش گفتارتر باشد قیمت و ارزش خط بالاتر می رود.

انارسیم پیشنهادی برای دارندگان خط جفت اول دارد که، افراد می توانند به صورت رایگان با کلیک بر روی ” فرم قیمت گذاری ” فرم مربوطه را پر کنند و یا با شماره ۰۹۱۲٫۶۰٫۷۰٫۶۳۰ تماس بگیرند و هم چنین می توانند با مطالعه و یا گوش دادن فایل های صوتی در زمینه مشاوره سیم کارت ۹۱۲، از اطلاعات مشاوره ای حین خرید و فروش و قیمت خط رند ۰۹۱۲ ، آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرند.