خط رند ۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲

موضوع امروزمان در مورد شماره خط رند ۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲ است با کلی طرفدار و محبوبیت و اعتبار .دارندگان خط رند ۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲ ، هم اکنون می توانند با خواندن این متن در مورد خط خود بیشتر بدانند.

مخاطبان ما به دو دسته تقسیم می شوند؛ ۱- کسانی که خط ۹۱۲ با پیش شماره ۱۲۱۲ دارند که باید بیشتر در مورد خط خود، نوع رندی و ارزش قیمتی خط خود بدانند و ۲- کسانی که قصد خرید یک شماره موبایل رند با اعتبار بالا مانند ۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲ را دارند.

خط رند 0912.12.12

در مورد نوع رندی این خط باید بگوییم خط جفت اول هست که به علت ۱۲ بودن آن ترکیب سه جفت را تشکیل می دهد. ۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲٫  این پیش شماره از پیش شماره های اولیه ای هست که مخابرات واگذار کرده به همین علت از قدمت و اعتبار بالایی برخوردار است.برای افراد بازاری، کاسب های با اعتبار، شرکت ها و سازمان های بازرگانی-تجاری ، بسیار شماره خط ارزشمندی است.

قیمت پایه ی خط رند ۰۹۱۲٫۱۲٫۱۲ هم اکنون از ۲۱ میلیون تومان شروع می شود، هر چه سه رقم آخر شماره ریزتر و زیباتر و خوش گفتارتر، بالطبع قیمت خط بالاتر می رود.

مجموعه انارسیم در قدم اول قیمت واقعی خط شما را به شما اطلاع داده و مشاوره  ای در خصوص خرید و فروش به قیمت خط۹۱۲ به شما می دهد.این روزها باید اطلاعات و آگاهی های لازم را داشت تا با افراد سودجو و کلاهبردار در این حوزه معامله ای نداشت.

پیشنهاد انارسیم به شما عزیزان این است که برای فروش شماره خط ۹۱۲ خود ، حتما از چند مرکز معتبر استعلام قیمت بگیرید و سپس به بالاترین قیمت خط خود را به فروش برسانید.و همین طور اگر قصد خرید سیم کارت ۹۱۲ دارید، حتما خطوط مورد نظر خود را با توجه به نوع رندی و بودجه ای که می خواهید پرداخت کنید که :

۱-به قیمت باشد.

۲-ارزش و اعتبار داشته باشد.

۳-رند باشد.

۴-حتما از مرکزی خرید شود که دارای قولنامه و سند با مهر و امضا و قانونی باشد.

۵-اطمینان داشته باشید زنگ خور زیاد و مزاحم نداشته باشد.

مشاوره رایگان فقط از طریق مطالعه صفحه ” مشاوره رایگان سیم کارت ۹۱۲ ” و یا تماس با ۰۹۱۲٫۶۰٫۷۰٫۶۳۰  و برای قیمت گذاری خط خود روی “ فرم قیمت گذاری ” کلیک کرده و فرم مربوطه را پر کنید.