خط ۹۱۲ با نوع رندی اول و آخر یکی

خطوط اول و آخر یکی ، یکی از انواع رندی ها در شماره سیم کارت های ۹۱۲ است.این نوع رندی به علت خوش گفتار بودن شماره و به راحتی تلفظ شدن آن و همین طور ماندگاری در ذهن بالای آن، طرفداران خاص خود را دارد.در این مقاله سعی داریم در مورد خط ۹۱۲ با نوع رندی اول و آخر یکی که عدد ۱۲ می باشد بپردازیم.

شماره خط ۹۱۲ با نوع رندی اول و آخر یکی با وجود عدد ۱۲ به این صورت می باشد : ۱۲***۰۹۱۲٫۱۲

 

خط 912 با نوع رندی اول و آخر یکی

 

علت محبوبیت و ارزش این رنج خطوط ۰۹۱۲ ، وجود عدد ۱۲ می باشد.بعد از ۰۹۱۲، عدد ۱۲ آمده و سپس دو رقم آخر شماره نیز عدد ۱۲ می باشد.بسیاری از افراد با توجه به عرف خواندن شماره خط، آن را سه، دو، دو می خوانند در صورت سه ، دو ، دو خواندن متوجه خط ۹۱۲ با نوع رندی اول و آخر یکی نمی شوند و ممکن است ارزش قیمتی خط خود را پایین تر بپندارند.طرز خواندن این نوع خطوط به صورت ۰۹۱۲۱۲***۱۲  می باشد.

باید گفت قیمت پایه خرید این رنج خطوط از ۸ میلیون و پانصد هزار تومان شروع می شود در حالی که قیمت پایه خطوط کد ۱ معمولی از ۵میلیون تومان شروع می شود.البته هر چه سه رقم وسط شماره ریزتر باشد و حالت رندی بیشتری به شماره خط بدهد بالطبع قیمت آن بالاتر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت دقیق خط خود روی ” فرم قیمت گذاری ” کلیک نمایید و فرم مربوطه را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند و یا با شماره ۰۹۱۲٫۶۰٫۷۰٫۶۳۰ تماس بگیرید.

لینک پیشنهادی جهت مشاوره خریدوفروش و معاوضه سیم کارت ۹۱۲ و هر آنچه در مورد سیم کارت ۹۱۲ میخواهید بدانید به این لینک مراجعه کنید و از مطالب استفاده کنید.