رند جفت اول کد ۲ ، ۰۹۱۲٫۲۰٫۲۰

در مورد رند جفت اول کد ۲ ، ۰۹۱۲٫۲۰٫۲۰ ، باید بگوییم از آن دسته شماره خطوط خاص پسند می باشند.اصولا خطوط جفت اول ۰۹۱۲ از جمله خطوط پرطرفدار هستند،۲۰۲۰ که جای خود دارد زیرا هم جفت است و هم رند دهدهی. هر چه کد آن نیز پایین تر باشد یعنی معطوف به کد ۱و۲و۳ ، بالطبع قیمت بالاتر و ارزش بیشتری نیز دارند.

قیمت پایه خطوط رند جفت اول کد ۲ ، ۰۹۱۲٫۲۰٫۲۰ از ۱۲ میلیون تومان شروع می شود.هر قدر سه رقم آخر شماره ریزتر و خلوت تر، پس ارزش آن بالاتر.

 

رند جفت اول کد 2 ، 0912.20.20

 

اصولا همه افراد نیاز به خط رند با قیمت های میلیونی ندارند اما بسیاری از افراد نیز به واسطه شغل،جایگاه اجتماعی ، ارتباطات و … از میان این همه شماره خط ۹۱۲ ، شماره ای را انتخاب می کنند که نیازهای بالا را پوشش داده و شماره خط زیبایی داشته باشند.خط ۰۹۱۲٫۲۰٫۲۰ می تواند گزینه مناسبی باشد و برای کسی که خط ۹۱۲، برای او از اهمیت کمتری برخوردار است می تواند خط خود را با رعایت تمام نکات مشاوره ای سیم کارتی به مناسب ترین قیمت به فروش برساند.

یک توصیه برای افرادی که قصد فروش خط ۹۱۲ خود را دارند؛ اینکه حتما از چند مرکز معتبر سیم کارت استعلام قیمت بگیرند، خط خود را نقدا به فروش برسانند زیرا این روزها افراد سودجویی هستند که مبلغ بالاتری برای یک شماره خط پیشنهاد می دهند اما زمان معامله یا از قیمت گفته شده خود پایین تر می خرند و یا وجه را نقدا پرداخت نکرده و به افراد وعده ی چک و … می دهند.لطفا هنگام معامله، این عوامل را مدنظر قرار داده تا با اطمینان خاطر ، فروشی امن را تجربه کنند.

برای اطلاع از قیمت دقیق خط  رند جفت اول کد ۲ ، ۰۹۱۲٫۲۰٫۲۰ خود می توانید با کلیک بر روی ” فرم قیمت گذاری ” فرم مربوطه را پر کنید و یا با شماره ۰۹۱۲٫۶۰٫۷۰٫۶۳۰ تماس بگیرید.