معرفی رند ۰۹۱۲ دهی از اول در زمان خرید سیم کارت همراه اول

اعداد اول اعداد ویژه‌ای هستند که تنها دو عامل دارند. عوامل عدد اول در رند دهدهی همیشه با ۱۰ ، ۲۰، ۳۰ و … هستند. تعریف دقیق رند ۰۹۱۲ دهی از اول ، یعنی خطوطی هستند که در ابتدای آنها پس از پیش شماره ، شماره های دهگان به صورت مضرب های  ده ، تکرار شده باشد (مثل ۲۰۲۰) یا مضرب های ده در آنها به صورت پلکانی قرار گرفته باشد. (مثل ۲۰۳۰ یا ۳۰۲۰).

 

رند 0912 دهی از اول

 

هیچوقت فکر کرده‌اید چرا درخاطرعموم، رند دهدهی بسیار زیبا درنظر گرفته شده است؟ و یا چرا این نوع رند مورد ‌مهرشان قرار گرفته است؟

 

اول از همه لازم است بگوییم  که هدف ما  از ارائه توضیحاتی منطقی درباره تمام رندهای ذکر شده تاکنون این  است که نشان دهیم یک شماره موبایل این روزها تبدیل به عنصری مهم و تأثیرگذار در زندگی ما شده است.

یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین اعداد در ترکیب یک شماره موبایل ، شمار ۱۰ ، ۲۰،….است. چه در پیش شماره چه در وسط و چه در انتهای شماره وجود یک عدد با ترکیب صفر علاوه بر زیبایی شماره از نظر گفتار و شنیدار ، باعث ماندگاری در ذهن نیز می شود و به همین دلیل مورد توجه و علاقه مردم قرار گرفته است.

 

انارسیم مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ اخیرا شماره زیادی از این نوع رندی را جهت فروش آغاز کرده است برای مثال به چندین نمونه از این شماره ها با قیمت توجه کنید.

 

*۷۳ ۱۰ ۱۰ ۹۱۲ این خط علاوه بر نوع رند دهی از اول دارای رند جفت از اول نیز می باشد که با تاریخ انتشار مقاله به قیمت حدود ۱۷ میلیون تومان به فروش می رسد، این تنها یک نمونه از خطوط دهی است در این مرکز شما انواع خطوط دهی از قیمت های ارزان و گران که باب سلیقه شما است را می توانید پیدا کنید.

 

اگر چناچه  علاقمند به خرید این خط و یا خطوطی مشابه به آن هستید به پنل جستجو و در سایت انارسیم مراجعه کنید و یا با شماره  ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

مشاوره خرید سیم کارت ۹۱۲