سرویس همخون یار یک اپلیکیشن از همراه اول

سرویس همخون یار را با سایت انارسیم بیشتر شناخته و از مزایای آن بهره مند شوید.

معمولا هر شخصی برای اهدای خون لازم است که به پایگاههای خون و یا هلال احمر مراجعه کند چرا که طبق تحقیقات بدست آمده هر ۳ ثانیه یک نفر به خون نیاز پیدا می کند. البته راه دیگری نیز برای مراجعه و ثبت نام وجود دارد.

سرویس همخون یار خدماتی دیگر از همراه اول برای کاربران خود طراحی کرده است که بر روی گوشی های اندروید به سادگی نصب می شود این اپلیکیشن دستاورد همکاری سازمان انتقال خون و همراه اول برای دوقشر همراه اولی و کسانی که علاقمند به اهدای خون می باشند شد.

اگر می خواهید داوطلب شوید برای اهدای خون انجام دهید فقط کافیست این برنامه را بر روی گوشی آندرویدی خود نصب کنید، آدرس و شماره تماس نزدیکترین مرکز اهدای خون را دریافت کرده و اطلاعاتی مفید در رابطه با اهمیت اهدای خون گرفته و مراحل ثبت نام را انجام دهید.

اطلاعاتی که باید در این اپ وارد کنید شامل نام، گروه خونی و شهر محل سکونت از طریق ارسال یک پیامک رایگان ثبت نام میکند همچنین بر اساس محل استقرار آنها از طریق سرویس مکان یابی تلفن همراه، مراکز بر روی نقشه و همچنین لیستی از مراکز بر اساس فاصله برای آنها مشخص خواهد شد.

صفحه زیر را مشاهده نمایید که پس از اجرای برنامه آن را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید با وارد کردن کماکان اطلاعات شامل جنسیت، سن، شهر ثبت نام کرده و یا در صورت تمایل انصراف دهید. در صورت انصراف صفحه ی دیگری نمایش داده خواهد شد.

 

سرویس همخون یار

 

اگر جزء مشترکین همراه اول نباشی تنها میتوانید از بخش اطلاع رسانی این اپ استفاده کنید در غیر این صورت با پیغام زیر روبرو خواهید شد.

 

سرویس همخون یار