آیا سند خرید سیم کارت اقساطی، قبل از اتمام قسط به نام مالک می شود؟

آیا سند خرید سیم کارت اقساطی، قبل از اتمام قسط به نام مالک می شود؟

 

انارسیم،مرکز معتبر خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲

 

چرا در زمان خرید اقساطی خط ۰۹۱۲ سند نمی زنیم؟

برای کمک و رسیدن به پاسخ درست ، لازم است مطالب مربوط را بخوانید،اگر نیاز دارید که بدانید، می‌توانید برای دیدن ادامه مقاله توجه کنید.

سند در چه مواقعی بعد از خرید اقساطی سیم کارت ۰۹۱۲ ثبت می شود؟ آیا قولنامه جایگزین سند است؟

اگر شما خرید سیم کارت ۹۱۲ را به صورت نقدی انجام دهید با هیچ گونه ریسکی مواجه نمی شوید و بلافاصله بعد از خرید و تکمیل مدارک و ارسال آن به مرکز ، سند به نام مالک سیم کارت خواهد شد.

 

برای خرید نقدی و دریافت لیست خطوط ما اینجا کلیک کنید.

 

زمانی که قصد خرید اقساطی دارید،مهم است از مرکزی خرید کنید که هویت آن برای شما مشخص باشد تا در هنگام انجام سند هیچگونه مشکلی بوجود نیاید.

لازم است بدانید که در زمان خرید اقساطی سیم کارت ۹۱۲ سندی به نام شما صادر نمی شود تا زمانیکه شما آخرین قسط خود را مطابق با توافقی که در مرکز خرید داشتید پرداخت شود. اما نکته مهم این است که در این مدت قولنامه ای از طرف مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲ به شما داده می شود تا با آسودگی خاطر اقساط خود را دراین مدت مدت پرداخت کنید.

 

نکته جالب تر این است که این مراکز در قبال این قولنامه هیچ مدرکی مانند ضامن، سفته و یا چک از شما دریافت نمی کنند و این برای شما یک فرصت مناسب است تا از دفاتر پیشخوان،خرید خود را با اطمینان انجام دهید.

همانطور که مستحضر هستید انارسیم دفتر پیشخوان ۲۰۶۸ نیز از این قائده مستثنی نیست شما می توانید هر خط که باب پسندتان است را انتخاب کنید و مطابق با قانون وضع شده انارسیم اقساط آن را بپردازید تا خرید اقساطی انجام دهید بدون اینکه نگران ضامن و یا چک باشید. خریدار بعد از اتمام اقساط  باید براساس قرارداد و در تاریخ مقرر در جهت تنظیم سند با مرکز هماهنگ شود.

 

برای خرید اقساطی خط ۰۹۱۲ و مشاهده لیست خطوط ما اینجا کلیک کنید.

فروش سیم کارت رند

مشاوره