سوال کریمی قدوسی درباره علت حمایت علوی از گروه‌های تلگرامی /مجلس قانع شد

سوال محمدجواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره علت حمایت علوی از گروه‌های تلگرامی از ادمین ها و  که در هتک حرمت خانواده، فساد اخلاقی و اقدامات ضد امنیت ملی فعال بودند چه بود که امروز یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ مجلس بصورت علنی برگزار شد.

 


مجلس از پاسخ علوی درباره دلیل حمایت این وزارتخانه‌ها از ادمین‌ها و گروه‌های تلگرامی که در هتک حرمت خانواده، فساد اخلاقی و اقدامات ضد امنیت ملی فعال بودند، قانع شدند.

به گزارش انارسیم از ایسنا، سوال دومی که در جلسه علنی امروز مجلس مطرح شد را جواد کریمی قدوسی به نمایندگی از احد آزادیخواه و حسینعلی حاجی دلیگانی پرسید، این سوال ناظر به این بود که چرا وزیر اطلاعات از ادمین‌ها و گروه‌های تلگرامی حمایت می‌کند که در هتک حرمت حریم خانواده‌ها، فساد اخلاقی و اقدامات ضد امنیت ملی فعال بودند.

بعد از توضیحات وزیر اطلاعات و صحبت‌های کریمی قدوسی، این نماینده مجلس با قدردانی از زحمات سربازان گمنام،‌ گفت: بنده از ابتدا موافق طرح این سوال نبودم چون اولویت مردم موضوعات دیگری است؛ به همین دلیل احتیاجی به رای‌گیری نیست تا وحدتی حاصل شود.