سوختن سیم کارت رایتل به دلیل پانچ غیراصولی

سوختن سیم کارت رایتل به دلیل پانچ غیراصولی

سوختن سیم کارت های رایتل اخیرا گزارش بسیاری شده است و باعث ناراحتی کاربران این اپراتور شده است اما از مهم ترین دلایلی که برای سوختن سیم کارت رایتل می توان نام پانچ غیر اصولی این سیم کارت هاست.

مدیر بازاریابی رایتل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره چنین گفت: براساس آمار  گرفته شده ازسیم‌کارت‌ هایی که مرجوع شده اند ، تعداد سیم‌کارت‌های سوخته به دلیل سیم کارت های این اپراتور نیست بلکه   دراغلب اوغات  سیم‌کارت‌هایی که دچار سوختگی شده اند، به دلیل پانچ‌کردن غیراصولی آنها می باشد.

با توجه به گفته مدیر بازاریابی رایتل بسیاری از گوشی های ماربران اپل می باشد که نیاز است سیم کارت این اپل کوچکتر از اندازه ی استاندارد آن باشد و همین امر سبب شده است که بسیاری از کاربران خود دست به پانچ سیم کارت در منزل بزنند که این اقدام آنها مسبب تخریب سیم کارت آنها می شود.

بهترین کار برای این کاربران این است که سیم کارت دوپانچ تهیه کنند که هم دسترسی به سیم کارت میکرو و هم اندازه ی استاندارد آن داشته باشند. البته کاربران توجه داشته باشند که تهیه ی این سیم کارت هزینه ای براتی آنان نخواهد داشت./

 

سیم‌کارت‌های رایتل در انواع مختلف:

سیم کارت عادی: سیم‌کارت‌های عادی در اندازه استاندارد و متداول سیم‌کارت‌های موجود در کشور ارائه می‌شوند و ۳G می‎باشد.

میکرو سیم ‌کارت: این میکرو سیم کارت های رایتل حدودا نیم سیم کارت های معمولی هستند و مناسب برای دستگاه های هوشمند۳G و ۴G می باشند.

نانو سیم‌ کارت: این نوع سیم کارت رایتل از طرف موسسه استاندارد‌های مخابراتی اروپا در کشور نانو سیم ‌کارت۳G  نیز ارائه شده است که تقریبا به اندازه ی نصف  میکروسیم‌کارت است و جهت استفاده در دستگاه‌هایی iphone 5s/5c/5 و ipad mini طراحی شده است.

سیم‌کارت‌های دو پانچ: استفاده از نسل جدید گوشی‌های تلفن نیازمند سیم کارت هایی در ابعاد کوچکتر هستند در همین راستا، سیم‌کارت‌های دوپانچ (میکرو/ عادی» رایتل امکان تبدیل سیم‌کارت از حالت عادی به میکرو و بالعکس را برای کاربران خود فراهم آورده است.

خرید سیم کارت رند

مشاوره قبل از خرید به صورت رایگان