سیم‌کارت گوشواره ای  باهم بسازیم

سیم‌کارت گوشواره ای

سیم‌کارت یک کارت کوچک و مستطیل‌شکل است که در بسیاری از تلفن‌های همراه یافت می‌شود که به عنوان کارت شناسایی برای گوشی شما عمل می‌کنند. معمولا پشت باتری قرار می‌گیرد. سیم‌کارت در دستگاه‌های الکترونیکی قابل‌حمل مانند iPads استفاده می‌شود. در طول زمان احتمالا به دلیل تغییر دهندگان، سیم‌کارت قدیمی، تبلیغات آزاد، و غیره ، خود را جمع و جمع خواهید کرد. به جای انداختن آن‌ها، با پیروی از این دستور، می‌توانید یک جفت سیم‌کارت غیر قابل استفاده  را به گوشواره‌های تکنولوژی بالا تبدیل کنید.

 

شاید برای خیلی از ما جذاب باشه که به دنبال مد بریم و از اشیا غیرقابل استفاده مون بهترین استفاده رو کنیم . بعد از مد ششدن سنجاق به عنوان گوشواره در بین سلبریتی ها ، حالا نوبت به سیم کارت رسیده امتحانش ضرر نداره با مراحل توضیحی که در قسمت پایین اوردیم همراه بشید و با ما تو مراسم شیک و خاص باشید.

 

توصیه انارسیم  به شما اینه که سیم کارت هایی که باهاشون خاطره دارید و دور نندازید و از آنها برای خودتان  گردنبند ، گوشواره و حتی یک جاکلیدی درست کنید .

 

۱٫حفره ای در بالای مرکز سیم کارت مطابق عکس بایک سنجاق یا یک میخ کوچک ایجاد کنید. البته با آرامی این کار را انجام دهید تا میخ باعث زخمی شدن سیم کارت نشود.

 

سیم‌کارت گوشواره ای

 

۲٫ در صورت لزوم سوراخ را گسترش دهید. اطمینان حاصل کنید که سوراخ به اندازه کافی گسترده است تا حلقه پرش را از طریق تکان دادن سوزن به اطراف آن به دست آورید. همچنین می‌توانید آن را با نوک قلم یا نقطه دیگر باز کنید.

 

سیم‌کارت گوشواره ای

 

 

۳٫حلقه سیمی را با استفاده از انبردست باز کنید بهتر است که حلقه پرش را به سمت بالا بچرخانید، زیرا این کار نه تنها راحت تر آن را باز می کند، بلکه باعث می شود که آن را به راحتی ببندید.

 

سیم‌کارت گوشواره ای

 

 

۴٫سیم کارت را بر روی حلقه سیمی قرار دهید.

 

سیم‌کارت گوشواره ای

 

یک قلاب گوشواره را به حلقه  بیندازید و محکم ببند ید. سیم‌کارت گوشواره ای در حال حاضر برای پوشیدن یا دادن هدیه آماده است.

 

سیم‌کارت گوشواره ای