سیم کارت بین المللی Woolworth’s Mobile

با توجه به این که اخیرا فروش سیم کارت های خارجی در ایران مجوز گرفت در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی دیگر از سیم کارت های بین المللی شناخته شده بپردازیم. حتما در مسافرت های خارج از کشور برای برقراری تماس به آن نیاز دارید. در اینجا با یکی از بهترین و کارآمدترین سیم کارت های بین المللی ( سیم کارت بین المللی Woolworth’s Mobile  )آشنا می‌شوید.

 

سیم کارت بین المللی Woolworth’s Mobile

 

با مجوز صدور فروش سیم کارت های خارجی در ایران از بسیاری از مشکلات مانند پیدا کردن کیت های سیم کارتی در فرودگاه و وجود مشکلات زبان خلاص می شوید.

Woolworth’s Mobile

Woolworth’s Mobile، این سیم ‌کارت امکان استفاده از رومینگ بین‌المللی در بیش از ۲۰۰ کشور جهان با هزینه بسیار پایین را فراهم می‌کند. با خرید ۱۰ دلار اعتبار برای این سیم‌کارت تا ۹۰ درصد در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود.

 

در بیش از ۶۰ کشور جهان شما می‌ توانید شماره محلی خود را به عنوان شماره سیم‌کارت بین‌المللی استفاده کنید و اگر از دوستان و آشنایان با این خط تماس بگیرند، همان هزینه مکالمه داخلی محاسبه می‌شود.

 

در مورد پیامک هم بر همین منوال است و تنها هزینه ۶ سنتی از اعتبار شما بابت ارسال و دریافت آن کم می‌شود. در نظر داشته باشید برای استفاده از این سیم‌کارت باید گوشی شما در حالت Unlock باشد و کمتر از ۵ سال از زمان تولید آن سپری شده باشد.

 

این سیم کارت با تمامی مدل‌های آیپد به جز نسل چهارم آن سازگاری کامل دارد. برای خرید این سیم کارت می‌توانید از      وب مانی و  سایر کارت‌های اعتباری معتبر استفاده کنید.

 

حال که با بهترین سیم کارت های بین المللی آشنا شدید، لازم به ذکر است که با مطالعه مقاله های دیگر مربوط به سیم کارت بین الملی مانند WORD SIM و GO SIM و … تصمیم خود را در این راستا برای انتخاب یکی از سیم کارت ها بگیرید.

انارسیم همراه همیشگی شما