شماره های رند صدصدی خطوط ۰۹۱۲

بعید است تا به حال درباره رندی ۰۹۱۲ و سیستم مرتبط به آن فکر کرده باشید، اما برخی از آن‌ها تاریخچه جالبی دارند. شماره های رند  که همه ما استفاده می‌کنیم هر کدام رندی خاص خود را بر اساس ترکیب شماره دارند.

این نوع شماره های رند ، اولین بار توسط چه کسی کشف شد  و بر زبان ها چرخید مشخص نیست، اما بعد از فراگیر شدن رند صدصدی در بین مردم، متقاضی این نوع شدت یافت.  او این عدد را وقتی کشف کرد که فهمید اعداد اول می‌توانند به صورت صدتایی در اول و یا اخر شماره، دارای افزایش و یا کاهش باشند.

 

شماره های رند

 

شاید این عدد برای ما مثل هر عدد دیگری به نظر برسد، اما کارشناسان خرید سیم کارت ۹۱۲  از آن  به عنوان یک رند کامل یاد کرده اند.این خطوط پتانسیل افزایش قیمت بالایی دارند به دلیل فوق رند بودن آن ها.

 

تعریف کامل شماره های رند صدصدی :

خطوطی هستند که ۶ رقم ابتدایی یا انتهایی آنها به صورت ۱۰۰ تایی (صدگان) افزایش و یا کاهش پیدا می کند. توضیح اینکه صدگان اول و دوم حتما باید از ابتدای هر صدگان شروع شده باشد. مثل ۱۰۰ ، ۲۰۰ ، ۳۰۰ … ، تا ۹۰۰

در پایان اینکه شماره های رند صدصدی می تواند یکی از بهترین شماره ها در زمان انتخاب برای شما باشد. این خطوط  برای تبلیغات بیلبوردی بسیار مناسب است و چه بسا در اتوبان ها و تابلوهای بزرگ در شهر این نوع شماره ها به چشم همه ما خورده است.یکی از اصول تبلیغات هدفمند همین شماره های رند هستند.

با داشتن این شماره می توانید خاص بودن را تجربه کنید…

 

اگر چنانچه به دنبال خرید این نوع خطوط با این رندی هستید به پنل جستجوی سایت انارسیم مراجعه کرده و خطوط مورد نظر  خود را پیدا کید و یا با شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.