طرح اینترنت ویژه همراه اول

طرح اینترنت ویژه همراه اول

طرح ویژه ی همراه اول برای مشترکین این اپراتور، دو بخش را شامل می شود

 

اینترنت همراهی(جدید)

در طرح ذکر شده  به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یک بسته اینترنت مخصوص او  (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی بسیار متناسب پیشنهاد می ­شود. جهت استفاده از این طرح مشترکین همراه اول  با شماره گیری *۱۰۰۰*۲۱# بسته اینترنت همراهی خود را مشاهده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

این طرح مشترکین دایمی و اعتباری را شامل می شود/

بسته های اینترنت همراهی از نوع آلفا+ هستند.

 

بسته ی رزرو بسته های اینترنت همراهی شامل  بسته ی آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲گیگ + ۲ گیگ هدیه ی شبانه + ۲گیگ وای فای اول به قیمت ۱۲,۰۰۰ تومان است. مگر آنکه مشترک اقدام به رزرو و یا خرید بسته ی دیگر و یا لغو تمدید خودکار کرده باشد.

اگر حجم شما به پاین برسد ، برای  خرید مجدد بسته همراهی محدودیتی علی الخصوص در  تعداد دفعات در همان ماه وجود ندارد. حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته اینترنت همراهی در حال مصرف، بسته هدف موجود در *۱۰۰۰# را رزرو نماید.

بسته های اینترنت همراهی هر سه ۳ گروه از  مشترکین فعلی و هم مشترکین جدید و مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می کنند را در رمی گیرد.

بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آن­ها به صورت ماهانه به روز می­ گردد.

از کد ussd *۱۰۰*۰# برای  استعلام بسته های اینترنت همراهی استفاده کنید.

۲- اینترنت نامحدود:

در طرح اینترنت نامحدود، بسته‌های نامحدود شبانه به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول ارائه می­ شود. این بسته ها، بسته­ های اینترنت آلفا+ با سرعت بدون مرز و حجم نامحدود هستند که با قیمت مناسب، برای استفاده در ساعات مشخصی از شبانه روز ارائه می شوند.