فروش سیم کارت های بین المللی

با توجه به این که اخیرا فروش سیم کارت های خارجی در ایران مجوز گرفت در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی دیگر از سیم کارت های بین المللی شناخته شده بپردازیم. حتما در مسافرت های خارج از کشور برای برقراری تماس به آن نیاز دارید.

 

با مجوز صدور فروش سیم کارت های خارجی در ایران از بسیاری از مشکلات مانند پیدا کردن گیت های سیم کارتی در فرودگاه و وجود مشکلات زبان خلاص می شوید.

 

فروش سیم کارت

 

در اینجا با یکی از بهترین و کارآمدترین سیم کارت های بین المللی آشنا می‌شوید.

 

Woolworth’s Mobile، این سیم ‌کارت امکان استفاده از رومینگ بین‌المللی در بیش از ۲۰۰ کشور جهان با هزینه بسیار پایین را فراهم می‌کند. با خرید ۱۰ دلار اعتبار برای این سیم‌کارت تا ۹۰ درصد در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود.

 

در بیش از ۶۰ کشور جهان شما می‌ توانید شماره محلی خود را به عنوان شماره سیم‌کارت بین‌المللی استفاده کنید و اگر از دوستان و آشنایان با این خط تماس بگیرند، همان هزینه مکالمه داخلی محاسبه می‌شود.

 

در مورد پیامک هم بر همین منوال است و تنها هزینه ۶ سنتی از اعتبار شما بابت ارسال و دریافت آن کم می‌شود. در نظر داشته باشید برای استفاده از این سیم‌کارت باید گوشی شما در حالت Unlock باشد و کمتر از ۵ سال از زمان تولید آن سپری شده باشد.

 

این سیم‌کارت با تمامی مدل‌های آیپد به جز نسل چهارم آن سازگاری کامل دارد. برای خرید این سیم کارت می‌توانید از وب مانیو سایر کارت‌های اعتباری معتبر استفاده کنید.

 

حال که با بهترین سیم کارت های بین المللی آشنا شدید، لازم به ذکر است که با مطالعه مقاله های دیگر مربوط به سیم کارت بین الملی مانند WORLD SIM و GO SIM و … تصمیم خود را در این راستا برای انتخاب یکی از سیم کارت ها بگیرید.