قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲

این روزها به دلایلی، افزایش قیمت شماره سیم کارت‌های دائمی ۹۱۲ را متوجه شده‌ایم، از پیام‌های تبلیغاتی زیادی که برای دارندگان خطوط رند ۹۱۲ ارسال می‌شود گرفته تا سایت‌ها، روزنامه‌ها، تماس‌های پیاپی در مورد خرید و یا فروش این خطوط. جالب امر اینجاست که گاهی دیده می‌شود، مراکز و افرادی که قصد فروش یا خرید سیم کارت دارند بدون در نظر گرفتن هیچ منطقی قیمت گذاری می‌کنند. ما سعی کرده‌ایم موقعیتی را برای قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ با توجه به منطق و نحوه قیمت گذاری مراکز معتبر در خصوص خریدوفروش در این حوزه، ایجاد کنیم.

قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ با توجه به قیمت خطوط در سایت‌های معتبر، قیمت‌های خرید و فروش خطوط براساس کد و نوع رندی آن‌ها در ۱ سال اخیر، در نظر گرفتن قیمت‌هایی که دفاتر امور مشترکین و مراکز و فروشگاه‌های معتبر ارسال می‌کنند، انجام می‌پذیرد.

منظور از قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ ، قیمت گذاری‌ای است که هم فروشنده، شماره خط خود را به قیمتی که ارزش واقعی آن است بفروشد و هم خریداری که قصد خرید چنین شماره‌ای را دارد، خریدی به قیمت و مطمئن انجام دهد. نکته‌ای که باید در این جا به آن اشاره کرد مقدار سود مورد نظر در این معامله‌ها است؛ که اگر این مقدار سود از عرف بازار سیم کارت ایران و اتحادیه تجاوز نکند و طبق قوانین و مقررات باشد، عملاً خریدوفروشی امن و با سود بین طرفین صورت می‌گیرد.

هدف ما از انتشار این مطلب و قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ ، راهنمایی و مشاوره به افرادی است که اگر قصد فروش خط خود را دارند حتماً آن را به قیمت واقعی بفروشند و افرادی هم که قصد خرید سیم کارت ۹۱۲ دارند، شماره خطی به قیمت واقعی خریداری کنند.

 

قیمت گذاری دقیق خطوط 0912

 

در این جا به تحلیل و قیمت گذاری دقیق خطوط ۰۹۱۲ ، با نوع رندی ۴ رقم یکی از اول کد ۲ می‌پردازیم. بله درست متوجه شدید:۰۹۱۲٫۲۲۲۲٫***

این خطوط از آن دسته خطوط رند مخصوصاً جهت اعتبار بخشیدن به کسب و کار و ماندگاری شماره خط جهت تبلیغات کسب و کار می‌باشد. نوشتار این نوع شماره خط فوق العاده زیبا به علت ۵ تا شماره ۲ کنار هم است. قیمت پایه خرید این نوع شماره خط ۰۹۱۲ از ۲۰ میلیون تومان شروع می‌شود و هرچه سه رقم آخر شماره ریزتر و زیباتر و نوشتار و گفتار بهتری داشته باشد، قیمت خرید آن بالاتر می‌رود.

برای مشاوره بیشتر و اطلاع شما از قیمت دقیق خط خود، می‌توانید با کلیک بر روی ” فرم قیمت گذاری” شماره خط ۹۱۲ ای که قصد قیمت گذاری آن را دارید، در فرم مربوطه ثبت کنید و برای ما ارسال بفرمایید و در این حین نیز از مطالب مشاوره‌ای ما بهره‌ مند شوید. تلفن تماس مشاور انار سیم ۰۹۱۲٫۶۰٫۷۰٫۶۳۰