معرفی و تحلیل یکی از خط های ۰۹۱۲ کد ۱ موجود درانارسیم

معرفی و تحلیل یکی از خط های ۰۹۱۲ کد ۱ موجود درانارسیم

 

*۹۴ ۱۲ ۱۲  در این مقاله به معرفی شماره ذکر شده برای سهولت هرچه بیشتر انتخاب شما در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ می پردازیم.

 

این خط ترکیبی از دو نوع رند، جفت از اول و پله وسط می باشد.

رند جفت از اول به روشنی و وضوح نامش می باشد دو جفت عدد که یکی هستند در شماره ی مذکور عدد ۱۲ دو بار تکرار شده،  و این تکرار باعث پدید آمدن این نوع رندی و زیبایی شده است.

اگرچه در مقاله های قبل بسیار زیاد درباره نوع رند پله وسط صحبت کردیم اما برای کاربرانی که به تازگی به ما پیوستن و موفق به خواندن مقاله های موجود در سایت نشده اند تعریفی مختصر از این نوع رندی بیان می کنیم.

خطوطی که شماره های آن در قسمت وسط،  افزایش و یا کاهش پلکانی یافته باشد.

برخلاف  دیگر خطوط این شماره به دو روش قابل تلفظ می باشد:  ۱۲۱ ۲۹ ۴* *** ۱۲٫۱۲٫۹۴۳اما می توان به صراحت گفت بهترین نوع تلفظ این شماره به صورت ۲٫۲٫۳ هست  ۱۲ ۱۲ ۹۴* در این نوع تلفظ است که گفتار خط زیباتر و خاص تر است.

 

شماره فوق العاده خلوت.خاص و خوش گفتار است .

 

به جز ارقام۹۱۲ فقط از ۴ و۳ تشکیل شده است.با آمدن ۱۲۱۲ اول شماره بدنبال ۹۱۲ سه جفت عدد۱۲ را در کنار هم داریم که این تکرار علاوه بر زیبا کردن شماره از نظر ظاهری دارای یک ملودی و یا همان   گفتار و آهنگ زیبا نیز دارد.

 

 

مورد بعدی اینکه بعد از ۴ کارکتر ابتدایی شماره می رسیم به ۳ رقم آخر اگر کمی با دقت تتر باشیم می یبینیم که شماره بعد از تلفظ۱۲۱۲  دوباره با نهصد شروع می شود و با ۹۱۲ اول شماره همخوانی زیبایی دارد و گفتار و آهنگ شماره را زیباتر می کند.👈۹۱۲٫۱۲٫۱۲٫۹۴*

 

⚡️۴۳آخر شماره هم دو عدد کاهشی کاملا ریز هستند.از طرفی دیگر اگر شماره را به صورت ۳٫۲٫۲ بخوانیم ۲۱و۲۹ (کارکتر های ۲تا۵) دو پله ی کاملا ریز هستند و رندی پله وسط را ایجاد کرده اند.همچنین شماره کیبورد زیبایی هم دارد و از ۷رقم شماره ۵رقم آن در یک راستای کیبورد قرار دارند.

⚡برای مثال خط ۱۲۱۲۸۳۶ حدود ۵ ماه پیش با قیمت۱۲٫۲۰۰٫۰۰۰تومان به فروش رفته است یعنی در حال حاضر قیمت فروش خطوط ۱۲۱۲ حدود ۲۵% افزایش قیمت در بازار سیمکارت داشته است و این یعنی یک سرمایه گذاری باورنکردنی……….همچنین این خط زیبا علاوه بر یک سرمایه گذاری جذاب می تواند یک شماره ی زیبا و به یادماندنی برای استفاده جهت تبلیغات .خط کاری و یا استفاد شخصی باشد.پیشنهاد می کنیم که این خط زیبا را از دست ندهید…💥