معرفی ده اپلیکیشن های بازی های جنگی برای کاربران اندروید ۲۰۱۸

با توجه به علاقه ی افراد خاصی به بازی های جنگی که همیشه در سطح دنیا طرفداران خاص خود را دارد. ما در نظر داریم دراین مقاله  اپلیکیشن های بازی های جنگی برای کاربران اندروید  را به شما معرفی کنیم .

همه می دانند که اندروید در هر زمینه ای پلت فرم خود را می سازد . و شما می توانید هر کاری  مانند مطالعه، خرید، بانکداری ، استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی و بسیاری از چیزهای دیگر را در گوشی های هوشمند اندروید خود انجام دهید. پس می توانید محبوب ترین بازی های جنگی را نیز در گوشی های اندروید خود بازی کنید و سرگرم شوید .

ما یک لیست از ۱۰ اپلیکیشن های بازی های جنگی برای کاربران اندروید را گردآودری کرده‌ایم. بسیاری از بازی‌هایی که در اینجا ذکر شده به صورت رایگان و یا با پرداخت مبلغ ناچیزی در دسترس قرار می‌گیرد.

 

اپلیکیشن های بازی های جنگی برای کاربران اندروید

۱٫STAR WAR  

STAR WAR  یکی از بهترین بازی های اکشن برای دستگاه های اندرویدی است که به راحتی در فروشگاه Google Play به صورت رایگان در دسترس است.این بازی پر از ستاره و پر از تجربه است . شخصیت های مورد علاقه خود را مانند لوک اسکای وکلر، هان سولو، دارت وایدر و غیره  در جنگ  ستارگان انتخاب کنید. به انجمن ملحق شوید تا تیم را با دوستان خود همراهی کنید. شما می توانید از قدرت های قهرمانان مختلف برای شکست دادن دشمنان خود استفاده کنید.

  1. Boom! Tank

یک بازی جنگی بسیار جالب برای  کاربران اندروید آفلاین است. در این بازی شما باید هدف خود را تنظیم و به دشمن خود حمله کنید و مخزن تانک های خود را ارتقا دهید و به تانک های قدرتمند خود فرمان بدهید تا بتوانید  دشمن را با آتش سریع نابود کنید . شما همچنین به  حالت چند نفره در این بازی به برخی از بازیکنان برای چالش جدید و مبارزه با سه مرحله ای  و ضرب و شتم حریف خود نمره می دهید . تا بتوانید به قهرمانی برسید . این بازی  رایگان است و  به راحتی در فروشگاه Google Play در دسترس می باشد .

 

  1. Defense Zone 2 HD Lite

Zone 2 Hd Lite یک بازی جنگی بسیار محبوب برای دستگاه اندروید است. این بازی دارای جلوه های ویژه ی خیره کننده می باشد . در واقع این بازی از ۴ زبان روسی , انگلیسی , فرانسوی و آلمانی پشتیبانی می کند . دارای ۳ سطح آسان، متوسط، دشوار است اگر شما می خواهید جهت سرگرمی بازی کنید  سطح  آسان و یا حالت متوسط  را انتخاب کنید و اگر شما می خواهید قدرت خود را در استراتژی چک کنید، می توانید سطح دشوار را انتخاب کنید.

شما می توانید  سلاح هایتان  را افزایش دهید که این یک مزیت است  و ما مطمئن هستیم هرگز خسته نمی شوید . نسخه Lite Defense Zone 2 دارای ۳ سطح است، اگر می خواهید  باید سطح بیشتری را بازی کنید تا بتوانید آن را از فروشگاه Google Play خریداری کنید که هزینه دارد.

 

  1. Mortal Kombat X

Mortal Kombat X مبارزه بسیار محبوب و بازی های جنگی ۳D برای اندروید است. البته این بازی  در تاریخ ۱۴ آوریل سال ۲۰۱۱ میلادی برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. و پس از آن یک تیم مستقل هلندی Studios Mobile Team یک نسخه برای دستگاه های ایزو و اندروید طراحی کرد .

 

  1. Best Free Offline War Games

Best Free Offline War Games  دارای گرافیک عالی و جلوه های صوتی  بی نظیر که در هنگام بازی به نظر می رسد آکه کاملا حقیقی  است، زیرا به شما احساس واقعی می دهد. شما یک تیم جدید می سازید و تیم خود را برای کسب تجربه و حمله هدایت می کنید .حتی می توانید بازیکنان تیم های دیگر را بصورت انلاین به چالش بکشید . کیفت تصاویر بسیار بالاست بنابراین شما به یک گیگا بایت حافظه نیاز دارید .

 

  1. Call Of Duty

Call of Duty بسیار شبیه به  آتش بازی است . این بازی افسران ارتش، سربازان نخبه و هواپیماهای بدون سرنشین و استراتژی این بازی مبارزه است که  به صورت ۳D می باشد . شما ارتش خود را آموزش می دهید و تخصص می گیرید تا زمانی که  بکار گیرید. تیم خود را متحد کرده و با سلاح های مختلف به دشمنان حمله می کنید .زیرا شما نگهبان تیم هستید .

  1. Clash of clans

یک بازی جنگی آنلاین است. این بازی چند نفره است که اکثر مردم این بازی را دوست دارند. در این بازی شما منطقه ی خود را می سازید .و به مناطق بازیکنان انلاین دیگر حمله می کنید تا برای خود طلا و پول و سکه کسب کنید  .شما باید  از بازیکنان خود در مقابل بازیکنان انلاین دیگر دفاع کنید . وهمینطور از منطقه ی خود با  بسیاری از برج ها، بمب ها، سازه های بتنی، ، تله ها، دیوارها و قوطی ها محافظت کنید.

  1. Dinosaur War

جنگ دایناسور نیز محبوب و بهترین بازی اکشن برای اندروید  شناخته شده است که در آن شما احساس داستان واقعی از نبرد بین انسان و دایناسور دارید . در این بازی شما باید برای ساختن معادن، چمن، وبرای مبارزه با دشمنان. سلاح ها و زره های خود را انتخاب کنید تا قبل از شروع جنگ مجهز شوید. فروشگاه ژوراسیک به شما سلاح های ویژه و گزینه های اضافی بیشتری را می دهد. شما همچنین می توانید دوستان و دیگر بازیکنان آنلاین خود را به چالش بکشید تا بتوانید  نیروی نظامی خود را بهبود بخشید.. این بازی انواع دایناسورها را به عنوان رقیب ارائه می دهد. شما باید آنقدر بجنگید تا آخرین  تجهیزات را بدست بیاورید  و قدرت شما افزایش پیدا کند.. تقریبا ۱۰ میلیون کاربر این بازی را دانلود کرده اند.

  1. Great Big War

Great Big War نیز بازی جنگی خوبی  برای اندروید  است که به راحتی در فروشگاه Google play  به صورت رایگان در دسترس است. این بازی نیز بصورت چند نفره ی آنلاین است . با جلوه های ویژه و تصاویر ۳D طراحی شده است .

  1. Boom Beach

 

Boom Beach بازی جنگی جالبی برای دستگاه اندروید است، همچنین در فروشگاه Google Play موجود است. در این بازی شما با میلیون ها بازیکن آنلاین سر وکار دارید  و حداکثر حمله را  از پایگاه های دشمن برای Dacoity انجام می دهید. در این بازی شما با برخی از کارفرمایان زمین سیاه و سفید روبرو هستید و برنامه های شیطانی  آنها را کشف می کنید. شما همچنین به دیگر بازیکنان آنلاین می پیوندید تا به  کمک آنها  دشمنان را شکست دهید. دانلود این بازی فقط برای کودک ۱۳ ساله مجازاست و بیش از صد میلیون کاربر این بازی را انجام می دهند .