مقایسه قیمت انواع خطوط ۹۱۲ کد۱

مقایسه قیمت انواع خطوط ۹۱۲ کد۱

در این محتوا قصد داریم قیمت انواع خطوط ۹۱۲ را با هم مقایسه کنیم، برای دیدن قیمت روز سیم کارت ۹۱۲ می توانید با کلیک بر روی ” قیمت روز سیم کارت ۹۱۲ ” لیست و نمودار نوسانی آن را ببینید.

با توجه به جدول مربوطه، مقایسه ای بین خط کد ۱ معمولی با پله ای،جفت،هزاری،دهدهی و … می کنیم.

کف قیمت خط کد ۱ معمولی با خط پله ای (چه پله اول و چه پله آخر)تفاوت فاحشی ندارد و نهایتا در حد ۱ الی ۲ میلیون تومان تفاوت قیمت دارد.

 

قیمت انواع خطوط 912

 

در قیمت انواع خطوط ۹۱۲ ،خطوط کد ۱ جفت اول و دهدهی و هزاری هم تقریبا در یک رده قیمتی هستند و به علت اینکه از لحاظ قیمتی خیلی با هم تفاوت ندارند، از موضوع قیمت خط ۹۱۲ در این نوع رندی که بگذریم، می ماند سلیقه افراد که خط جفت، مانند ۱۵۱۵، یا دهدهی مانند ۱۰۵۰ یا هزاری مثل ۳۵۰۰ را انتخاب کنند؛ اما این جا موضوعی مهم هست آن هم تفاوت قیمت خط کد۱ جفت اول و جفت آخر ، هم اکنون جفت اول و جفت آخر حدود ۱۰ میلیون تومان با هم تفاوت قیمت دارند.به این مثال توجه کنید:
۹۱۲٫۱۴٫۱۴٫***
۹۱۲٫۱۵۶٫۱*.۱*

جفت آخر، گفتار زیباتر و روان تری دارد و ماندگاری در ذهن این شماره بیشتر هست.

می رسیم به رندی تاریخ تولدی که کف آن (یعنی تاریخ تولدی معمولی)تفاوت ۱ میلیون تومان با کد ۱ معمولی دارد و از آن بالاتر است.

پیش شماره های ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ نیز رنج ۶۵۰۰ تا ۷۵۰۰ را دارند که کمی از کف خطوط پله بالاتر هست، به دلیل پرطرفدار بودن و نوعی محبوبیت این پیش شماره ها بین افراد.

حال پیش شماره ۱۱۲ و ۱۰۰ ، ساختار یک شماره خط را تغییر داده و رندی جذابی را نمایان می کند که ۱۰۰ درصد در قیمت آن ها تاثیر گذاشته و قیمت خطوط را تا ۲۰ میلیون و بالاتر برده است.

در این ” جدول ” در ستون کد ۱، یک نوع رندی به نام ۴ رقم یکی از اول می بینیم که نمودار را بالا کشیده ونظر را جلب می کند، بله قیمت ۱۴۳ میلیون تومان درست است!!!! در کد اول و در نوع رندی ۴ رقم یکی از اول یعنی پیش شماره ۱۱۱۱، در ۰۹۱۲۱۱۱۱٫

این خط ها را در دست هر شخصی نمی بینیم و کسانیکه دارای این شماره خطوط هستند حتما بدانند که ارزش خط ۹۱۲شان، بسیار بالاست و به قیمت های بالایی خرید و فروش می شود.