چقدر باید برای یک سیم کارت ۹۱۲ خوب هزینه کنید؟

شما می‌توانید برای  داشتن یک  سیم کارت ۹۱۲ خوب و خوش ظاهر چیزی حدود  یک میلیون تومان به بالا،  هزینه کنید. اگر می‌خواهید شماره همراه خود را از کد های ۱ انتخاب کنید ، انتظار داشته باشید که یک فرو رفتگی حداقل میلیونی  در حساب بانکی شما بوجود آید.

سیم کارت ها در این بازه به طور معمول دارای کدهای مختلف از ۱ تا ۸ و ۰ و ۹ می باشد، که می‌توانند شامل هر قیمتی بسته به نوع رندی داشته باشند.

برای حدود یک میلیون تومان در این زمان ، شما یک سیم کارت با کد ۸ معمولی مناسب می توانید خرید کنید.

 

سیم کارت 912 خوب

 

سایت انارسیم کلکسیونی از  سیم کارت ۹۱۲ خوب با کد  ۱ تا ۸ علی الخصوص در زمینه ی کد ۱ تا ۳  که  زیر قیمت عرف بازار است را جمع آوری کرده  و شما می‌توانید به راحتی این خطوط را در سایت مشاهده کرده و خرید کنید . اگر شما به دنبال سیم کارت ۹۱۲ رند و  کم‌هزینه هستید، جدول‌های مربوط به شماره تلفن ها  را در سایت ، که بهترین شماره های موجود در ایران در آن یافت می شود را مشاهده کنید. همه به بهترین نیاز دارند حتی با کمترین مبلغ!!!!!!!!!

بعد از صحبت های مختصری در ارتباط با شماره های ۰۹۱۲ ارزان،  به گرانترین آنها می پردازیم که چه عواملی تاثیر گذار بر قیمت سیم کارت های گران است و اینکه چقدر باید هزینه کنید؟

انارسیم خطوط گران با نوع رندی های محبوبی دارد که قیمت آنها زیر ۳۰ میلیون تومان هست که ممکن است باور آن برای شما سخت باشد.

امروزه با توجه به تورم، و افزایش نرخ ارز، که موثر بر قیمت تمامی کالاها بوده است می توان گفت برای داشتن یک سیم کارت ۹۱۲ خوب خوشگفتار، دارای نوشتار زیبا و .. باید هزینه هنگفتی را بپردازید که حتی در مقاله های قبلی در این باره صحبت کردیم که یک خط ممکن است به میلیارد هم برسد.

سایت انارسیم این مقاله را مختص کسانی نوشته است که قصد دارند با چندین میلیون تومان مالک یک خط رند ۰۹۱۲ بسیار زیبا باشند. برای مثال خط۴۴۴ ۰ ۱۲۴ با قیمت ۲۲ و نیم میلیون تومان طبق تاریخ امروز به فروش می رسد قیمت این خط زیر کف بازار می باشد.  شگفت‌انگیز است که یک ۹۱۲  با این ماندگاری در ذهن با چنین قیمتی ارائه می شود، بنابراین شما قادر خواهید بود سایت ما  را مرور کنید و از پنل جستجو استفاده کنید، خطوطی مشابه خط ذکر شده با چنین قیمتی یافت کنید.

لینک پیشنهادی:
چگونه از سیم کارت خود محافظت کنیم؟