وان سیم کارت یا OneSimCard

آیا شما با یک سیم کارت OneSimCard از Android یا iPhone استفاده می کنید؟ اگر پاسخ بله باشد، باید از برنامه OneSimCard Direct (آندروید و آیفون شکسته) یا OneSimCard Assist استفاده کنید که برای همه آیفون ها قابل استفاده است. چرا؟

با این برنامه باعث برقراری تماس بین المللی و استفاده از سیم کارت OneSimCard بسیار ساده تر می شود.

سیم کارت OneSimCard

آیا می‌دانید که بیش از ۵۰ درصد تماس‌های انجام‌شده توسط مسافران بین‌المللی به درستی انجام نگرفته است؟Callers فراموش می‌کنند که کدهای کشوری، پیشوندها، و تنظیم صحیح اعداد زمانی که در کشور می‌مانند را به درستی تنظیم کنند. روش‌های بسیار زیادی برای شماره‌گیری در هنگام ایجاد تماس تلفنی با تلفن همراه وجود دارد. هر دو برنامه از اغلب تماس‌های ضبط‌شده استفاده می‌کنند. آن‌ها به طور خودکار اکثر خطاهای شما را اصلاح می‌کنند و تجربه شما را با سرویس OneSimCard بسیار بهتر می‌کنند. برنامه  سیم کارت OneSimCard همچنین برای شما ( نسخه‌های سیستم‌عامل آندروید زیر ۵ ) را حذف خواهد کرد ، بنابراین نیازی نیست که وقتی یک تماس اجتماعی را انجام می‌دهید به حلقه پاسخ دهید. این کار مطابق با هر سرویس تلفن همراه ، تجربه شماره‌گیری را با هر سرویس تلفن همراه ایجاد کرده، تنها این کار هزینه کمتری خواهد داشت.

این برنامه همچنین به شما این امکان را می‌دهد که:

بررسی تعادل روی سیم‌کارت

روشن کردن و خاموش کردن ایمیل صوتی

بررسی کنید که آیا پیغام‌های صوتی دارید یا خیر

گوش دادن به ایمیل صوتی

بالا بردن سیم‌کارت شما با استفاده از کارت اعتباری در پرونده

تماس تلفنی از طریق تلفن OneSimCard به هر تلفن دیگر

Viber ورودی آزاد شونده و برنامه اتصال OneSimCard را روشن / خاموش کنید.

فعال کردن بسته تخفیف SMS در جایی که در دسترس است.

بررسی بسته تخفیف SMS – فعال یا غیر فعال

فعال کردن اطلاعات بسته تخفیف که در آن موجود است.

بررسی بسته تخفیف صدا – فعال یا نه

بسته‌های داده در دسترس را بخرید که در آن‌ها در دسترس هستند.

بررسی ترازنامه باقی‌مانده بسته داده تخفیف

تماس با سرویس Concierge ۲۴ / ۷

درخواست پشتیبانی تماس تلفنی

 

این برنامه همچنین اطلاعات مرجع کد کشوری را به سرعت به دنبال دارد ، تا جایی که قادر به حدس زدن به جایی که شما سعی دارید تماس بگیرید و فراخوانی نادرست را اصلاح کنید .

این برنامه دارای یک صفحه نمایش dialer است که شما باید هنگام ایجاد تماس اجتماعی از آن استفاده کنید. این اجازه دسترسی آسان به دفترچه نشانی تلفن شما را می‌دهد. این باید تنها برنامه شماره‌گیری شما باشد هنگامی که با سیم‌کارت OneSimCard سفر می‌کنید.

 

این برنامه همچنین با استفاده از سیم‌کارت OneSimCard، شماره ثبت‌شده را برای کاربر بکار خواهد برد.

 

چرا دو برنامه کاربردی OneSimCard Direct و Assist Apps وجود دارد؟

محدودیت‌هایی برای iOS اپل وجود دارد که اجازه استفاده از تمام ویژگی‌ها را نمی‌دهد و ما باید با برنامه OneSimCard Assist  برای آیفون را برای آیفون هایی که شکسته نشده اند، ارائه کنیم. هر دو برنامه همان کارها را انجام خواهند داد، اما استفاده از Direct کمی آسان‌تر است.

 

لینک پیشنهادی:

ای سیم در واقع مخفف عبارت “Embedded SIM”


برچسب ها: , ,