پیش شماره ۰۹۹۰ و ۰۹۹۱۲ را با انارسیم بشناسید؟

پیش شماره ۰۹۹۰ و ۰۹۹۱۲

وجود تعداد کثیری پیش شماره باعث شده است که خیلی از ما  دوست داشته باشیم ، برخی از پیش شماره های شهرها را بدانیم در اولین فرصت کنجکاوی را شروع می کنیم.

اگر از مشترکان همراه اولی هستید که می خواهید پیگیری مزاحم تلفنی راانجام بدهید باید به اداره مشترکان و مراکز تلفن ثابت مراجعه نمایید و البته برای پیگیری های لازم باید سند خط خود و کارت ملی تان را به همراه داشته باشید.

پیش شماره 0990 و 09912

 

می خواهید بدانید که پیش شماره ۰۹۹۰ و ۰۹۹۱۲ مال کجاست؟

از سال ۹۴ شماره های همراه اول جدیدی برای تمامی مشترکان در سراسر کشور عرضه شد که پیش شماره آنها ۰۹۹۰ بود و نمی توان گفت که این پیش شماره ها ( ۰۹۹۰)مربوط به شهر خاصی هستند.

اگر از افرادی هستید که قصد دارید سیم کارت همراه اول خریداری کنید باید به مراکز فروش سیم کارت های همراه اول مراجعه نمایید.البته برای سهولت مشترکان امکان خرید از وب سایت همراه اول نیز فراهم شده است.

در تاریخ ۲۶ مهرماه سال ۱۳۹۶ همراه اول از پیش شماره ۰۹۹۱ برای شماره های دائمی خود رونمایی کرد.

فقط پیش شماره  ۰۹۹۱۲ ویژه سیم کارت های دائمی جدید است. و پیش شماره های دیگر مربوط به سیم کارت های اعتباری است.پیش شماره هایی که اخیرا با نامه سیم کارت دائمی همراه اول دست به دست می چرخد.

سیم کارت ۰۹۹۱۲ پیش شماره جدید سیم کارت های دائمی همراه اول است ، قیمت سیم کارت ۰۹۹۱۲ مبلغ ۱۰۰هزار تومان می باشد.

مشترکان همراه اولی اگر سوالی در رابطه با سیم کارت های همراه اول یا طرح ها و.. داشته باشند می توانند با اپراتور همراه اول تماس بگیرند و اطلاعات لازم را از آنها دریافت نمایند.

اگر چناچه قصد خرید سیم کارت ۰۹۱۲ دائمی دارید و می خواهید پرستیژ کاری خود را حفظ کنید با انارسیم همراه باشید. خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ در انارسیم ارائه می شد.

لینک پیشنهادی

خرید سیم کارت

گلچینی از شماره رند ۰۹۱۲

منبع :zoomtech