چگونه شماره سیم کارت خود را کشف کنیم؟

کد فهمیدن شماره سیم کارت خودمان

مطالعات نشان می دهد که بسیاری از ما در مواقع ضروری و یا غیرضروری ممکن است دچار فراموشی لحظه ای شویم .

این فراموش کردن به دلیل دغدغه های بسایر می تواند تمامی جنبه های زندگی یک فرد را در بگیرید. شاید خنده دار به نظر برسد که ممکن شما یک روز شماره ی موبایل خود را فراموش کنید.

 

شماره سیم کارت

 

یا اینکه امکان دارند شما به دلیل مشغله زیاد کاری نیازمند به داشتن چندین خط به طور همزمان هستید که یادگیری این خطوط به طور هم زمان برای تعدادی از ما ممکن است مشکل باشد.

و در یک لحظه ی بحرانی که نیازمند دانستن شماره ی تلفن خود هستید مغز شما در برابر یاداوری مقاومت کند، مثلا شما به دنبال شغل جدید هستید و در مرکز مربوطه شماره خودتان را فراموش می کنید؟ آیا راهکاری دارید؟ آیا می توانید خود را ازاین مخمصه نجات دهید؟

دوستان ما برای کشف شماره سیم کارت یک  راه حل ساده به شما معرفی می کنیم.

اگر شما یک کاربر همراه اولی هستید، احتمال این وجود دارد که شما قبلا با بسیاری از طرح ها و کدهای USSD  آشنا هستید.

ما به شما یک کد معرفی می کنیم با وارد کردن این کد می توانید شماره خود را بیابید و از دردسر نجات پیدا کنید.

۹۹#* ستاره نود و نه مربع

یا #۲*۷۳۳*

البته انارسیم برای شما یک پیشنهاد دیگر دارد چنانچه به دلایل مختلف دچار فراموشی شماره خطوط خود می شوید بهتر است یک سیم کارت ۹۱۲ رند خریداری کنید با قابلیت ماندگاری در ذهن.  با داشتن شماره ای رند ، دیگر هرگز شماره خود را فراموش نخواهید کرد.

اگر علاقمند به خرید سیم کارت ۹۱۲ بودید می توانید به صفحه ی اصلی سایت مراجه کرده و در پنل جستجو شماره دلخواه خود را پیدا کنید و  با کارشناس فروش انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.