پیش شماره ی معروف ۱۱۰ در سیم کارت ۹۱۲

پیش شماره ی معروف ۱۱۰ در سیم کارت ۹۱۲

 

 

 

از آنجاییکه که حفظ کردن برخی از شماره های اضطراری یک امر واجب برای اکثر مردم کشور است . کمتر کسی ممکن است پیدا شود در اطرافیان که با این شماره ها آشنایی نداشته باشد حتی صراحتا می توان اعلام کرد که کودکان نیز برخی از این شماره ها را می شناسند.

این شماره های سه رقمی ماندگار در ذهن می تواند یک پیش شماره برای شماره سیم کارت محسوب شود زیرا به دلیل تکرار زیاد در بین مردم ، ملکه ی ذهن آنها شده است و می تواند باعث یک نوع رندی در شماره تلفن شوند.

بخشی از این شماره ها را برای شما معرفی می کنیم.

۱۱۰پلیس
۱۱۲هلال احمر
۱۱۳وزارت اطلاعات
۱۱۴سپاه پاسداران
۱۱۵اورژانس

 

 

 

 

 

بین تعدادی از شماره هایی که  معرفی کردیم محبوبترین آنها ۱۱۰ است که ترکیب این شماره با نوع رند ترتیبی از آخر می تواند شگفت انگیز باشد.

نمونه ای از شماره سیم کارت  موجود در انبار انارسیم با پیش شماره ی ۱۱۰ معروف و رند ترتیبی ار آخر را برای شما تحلیل می کنیم.

تحلیل رندی : ۱۱۰۶۳۲۱

نوع رندی : ۱۱۰**ترتیبی از آخر

شماره فوق العاده زیبا، دارای ارقام ریز، زیر عدد ۶، خاص و منحصر به فرد وهمچنین دارای کیبورد مثلثی می باشد.

 

این شماره به صورت ۳٫۲٫۲   تلفظ می شود  که هم یکی از انواع تلفظ رایج در بین مردم و عامه پسند هست و هم اینکه فقط در این سبک  تلفظ است که ۱۱۰ معروف اول شماره به وضوح شنیده می شود.

 

همانطور که می دانید ۱۱۰ اول شماره، نماد 🚓   پلیس🚓    می باشد  و این سه رقمی زیبا  باعث خاص شدن شماره  شده است.

پیش شماره های ۱۱ از پیش شماره های ریز و پرطرفدار تهران است و طرفداران خود را دارد اما  در مقایسه ی پیش شماره های  ۱۱۰با ۱۱ می توان این نکته را بیان کرد که ۱۱۰ نسبت به ۱۱ حدودا ۵۰% گرانتر است و به دلیل مشابه محدود بودن این خطوط ,قابلیت افزایش قیمت  هم دارند.

 

بعد از تحلیل و اطلاع رسانی ویژگی های ۱۱۰ ، می رسیم به ۳ رقم آخر شماره یعنی ۳۲۱ که اعداد ترتیبی کاهشی هستند.

لازم به ذکر است که خطوط ۱۱۰ به تنهایی زیبا هستند چه بسا که  سه رقم آخر آن هم ترتیبی از نوع ارقام ریز باشد.

این ترتیبی بودن  ۳رقم پایانی علاوه بر خاص تر و زیباتر کردن شماره باعث ماندگاری آسان شماره در ذهن هم می شود.

 

به فرض مثال اگر شماره   ۱۱۰۶۳۲۴ این گونه بود و یا هر ۳ رقم متفاوت دیگر، این شماره هرگز چنین جلوه ای  نداشت و نه اینکه از لحاظ ارزشی قابل مقایسه با شما مورد نظر ما بود و یک ۱۱۰ معمولی به حساب می آمد.

 

از این شماره میتوانید در کارت های ویزیت خود و بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده کنید و به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن و عالی در کنار حساب های بانکی خود داشته باشید .

این نوع شماره های با  ۳رقم خاص مثل۱۱۰*۱۱۸*۲۰۶و… شماره هایی با مشابه های محدود هستند که فقط چند نمونه از آن ها در بازار سیمکارت ایران وجود دارد.

اگرچناچه علاقمند به خرید سیم کارت با چنین ویژگی هستید با مشاوران ما با شماره ۰۹۱۲۶۰۷۰۶۳۰ تماس بگیرید.

 

مشاوره رایگان و صوتی خرید و فروش سیم کارت