طول زمان ارسال SMS با سیم کارت چقدر است

طول زمان ارسال SMS با سیم کارت چقدر است

طول زمان ارسال SMS

بهترین زمان برای ارسال یک پیام متنی چه زمانیست

موضوعی است که همیشه مورد سوال همه کاربران است که  طول زمان ارسال SMS با سیم کارت و مودم چقدر است و بهترین زمان برای ارسال یک پیام متنی چه زمانیست.

برای دانستن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اولین مطلبی که باید بدانید این است که حداکثر طول پیام متنی که می توانید ارسال کنید۶۳ حرف است. و در عین حال ، اگر شما پیامک مورد نظر را را با زبان انگلیسی هم یادداشت کنید  بازهم تا ۶۳ حرف است ، پیام خود را قبل از فرستادن به گوشی گیرنده به شکلی از ۶۳ حرف تقسیم کنید.

۳ الی ۵ ثانیه به طور معمول  طول می کشد تا یک پیام با ۶۳ حرف ارسال شود اما امکان این که این زمان با تعداد صفحات پیامک مرتبط باشد وجود دارد.

البته مکان و زمان ارسال و مواردی دیگر که برای شما بازگو می کنیم نیز بر روی سیم کارت تاثیرگذار است.

مهم ترین مسئله انتخاب اپراتور سیم کارت  است که کدام اپراتور بهتر و با کیفیت تر است؟

سیم کارت:

زمان ارسال پیامک دراپراتورهای مختلف متفاوت است, با توجه به تجربیاتی که اطرافیانتان کسب کرده اند می توانید جستجو کنید و بهترین اپراتور را انتخاب کنید همراه اول و یا ایرانسل؟

زمان و ترافیک خطوط :

معمولا در صبح سرعت ارسال پیامک بالاتر از عصر و غروب می باشد سعی کنید در زمان ترافیک خطوط پیامک ارسال نکنید در بین حدود ۸ تا ۹ صبح می تواند بهترین موقعیت باشد.

مطمئنا زمانی که مصادف با اعیاد و مناسبت خاصی باشد و در آن روز حجم ارسال زیاد است بنابراین تاثیر بر ارسال خواهد گذاشت حتما همه ی شما تجربه ی ارسال در این ایام را داشته اید.

مکان :

در شهر هایی که شبکه تلفن همراه در آن منطقه ضعیف است در نتیجه ارسال پیامک با کندی صورت می گیرد.

نکته :توجه کنید با ارسال یک پیام تک نمی توان سرعت ارسال پیامک را بدست آورد بلکه باید ۱۰۰۰ پیام در حال ارسال داشته باشید بعد متوجه سرعت ارسال در آن منطقه ای که هستید بشوید.

لیستی از خطوط رند و گلچین

مشاوره قبل از خرید