قبل از فروش گوشی اندروید قدیمی خود چند مرحله ضروری است که باید انجام شود؟

قبل از فروش گوشی اندروید قدیمی خود چند مرحله ضروری است که باید انجام شود؟

اگر میخواهید اسمارت فون یا تبلت قدیمی خود را بفروشید یا به فروش برسانید، مواردی وجود دارد که باید انجام می دهید، به طوری که تصادفا اطلاعات شخصیتان را به شخص دیگری منتقل نکنید. ما توضیح خواهیم داد که چگونه دستگاه خود را پاکسازی کنید، همچنین ما به شما برخی مکان ها برای اهدا یا فروش گوشی اندروید پیشنهاد می کنیم. البته اگر شما قصد فروش گوشی خود را دارید.
مهم نیست که گوشی یا رایانه لوحی قدیمی شما به چه کسی می رسد قبل از تحویل به آنها، همیشه باید آن را (داخل و خارج) پاک کنید. دلیل اصلی این امر حفاظت از حریم خصوصی شماست.
هنگام حذف اطلاعات خود در تلفن قدیمی اندروید خود چندین چیز مهم را انجام دهید، که در زیر شرح داده شده است:
۱٫ سیم کارت را بیرون بیاورید
اولین کاری که باید برای تلفن قدیمی خود انجام دهید خارج کردن سیم کارت شماست. حتی اگر شما سیم کارت جدید خود را با گوشی جدید خود دریافت می کنید، سیم کارت قدیمی شما دارای تعداد زیادی از مخاطبین شماست که در آن ذخیره شده است. که در نتیجه شما قصد ندارید آن را در گوشی قدیمی خود رها کنید.
برای حذف سینی کارت SD، ممکن است به یک ابزار سیم کارت برای بازکردن نیاز داشته باشید، اما اگر آن را ندارید، هرگز نگران نباشید، زیرا قبلا به شما نشان داده ایم که چگونه سینی سیم کارت را بدون ابزار باز کنید.

۲٫ کارت حافظه را جدا کنید / حذف کنید
اگر یک گوشی با یک اسلات کارت microSD دارید، کارت SD را بردارید. فقط برای شکاف در لبه تلفن خود و یا در پشت پوشش باتری نگاه کنید.
قبل از اینکه کارت را حذف کنید، از عکس، برنامه و اسناد کپی کنید تا بتوانید آن را به دست آورید، بنابراین می توانید آنها را به راحتی به تلفن جدید خود انتقال دهید.
۳٫ اطلاعات خود را پاک کنید
کار بعدی این است که اطلاعات خود را از تلفن خود پاک کنید. دو روش ساده برای انجام این کار وجود دارد: یا به تنظیمات بروید و بخش پشتیبان / بازگرداندن را جستجو کنید یا با دکمه های سخت افزاری دستی انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که قبل از این مرحله، یک نسخه کامل از تمام داده های خود داشته باشید!
داده های زیر حذف می شوند:

تنظیمات حساب Google
تنظیمات داده ها و برنامه های پیکربندی
برنامه های نصب شده
موسیقی
عکس ها
داده های دیگر کاربر
حسابهای مرتبط (فیس بوک، Dropbox، توییتر و غیره)
۴٫ پاک کن
هنگامی که درون محوطه گوشی پاک می شود، چیز بعدی که باید انجام دهید، پاک کردن آن نیز در خارج است. ممکن است خیلی زیاد نباشد اما شما می توانید از روی خراش ها روی صفحه نمایش یا سایه استفاده کنید و می توانید آن را بدون علامت اثر انگشت در سراسر صفحه نمایش علامتگذاری کنید.
اگر می خواهید یک خریدار بالقوه را تحت تأثیر قرار دهید، می توانید محافظ صفحه را اعمال کنید و پوشش باتری را جایگزین کنید.

چه کاری با یک گوشی قدیمی انجام دهید؟
بسیاری از چیزهای مختلفی که می توانید با یک گوشی قدیمی انجام دهید: هدیه دادن آن به یک دوست یا عضو خانواده، اهدای آن به یک موسسه خیریه ارزشمند است که زندگی جدید را در گوشی های هوشمند قدیمی (مانند تلفن های همراه برای سربازان یا شهروند سبز) مشتاق است تجربه کند.