خطوط ۰۹۱۲ کد ۱ رنج ۰۹۱۲٫۱۳٫۱۴

محتوای امروز را اختصاص می دهیم به خطوط ۰۹۱۲ کد ۱ رنج ۰۹۱۲٫۱۳٫۱۴

برای معرفی این رنج باید گفت خطوط کد ۱ تهران می باشند،دارای رند ترتیبی هستند، چرا ترتیبی؟!!

 

خطوط 0912 کد 1 رنج 0912.13.14

 

تا حالا به ترتیب شماره های ۱۴-۱۳-۱۲ دقت کرده اید؟

۰۹۱۲٫۱۳٫۱۴٫***

در کنار ترتیب ۱۲و۱۳و۱۴ ، باید گفت این خطوط ، خطوط پله اول هم هستند.(۱۳٫۱۴).برای شناخت بیشتر خطوط پله ۰۹۱۲ ، روی ” نوع رندی پله ” کلیک کنید تا بیشتر در مورد این نوع رندی خط بدانید.

حال می رسیم به حدود قیمتی خطوط ۰۹۱۲ کد ۱ رنج ۰۹۱۲٫۱۳٫۱۴

در نظر داشته باشید تمام قیمت هایی که در مورد خطوط ۹۱۲ در این سایت عنوان می شود مختص همان روزهای انتشار می باشد ، زیرا به دلیل رشد قیمتی سیم کارت ۹۱۲ ، ۱۰۰% بر اثر گذشت زمان ، این خطوط امکان نوسان قیمت دارند.در حال حاضر (۱۱/۰۷/۱۳۹۷) قیمت پایه خطوط ۰۹۱۲٫۱۳٫۱۴٫***  از ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان شروع می شود و هرچه سه رقم آخر آن ریزتر(یعنی شماره اعداد زیر عدد ۵ باشند) خط باارزش تر از نظر زیبایی، گفتاری ، رندی و در نتیجه قیمتی خواهد شد.

به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم در کنار اطلاعاتی که در مورد خط خود مانند نوع رندی و حدود قیمتی آن پیدا کردید، می توانید با مراجعه به صفحه مشاوره تخصصی در خصوص سیم کارت های ۹۱۲ مانند استعلام مالکیت و سند خطوط،تشخیص قیمت سیم کارت و … روی ” مشاوره تخصصی سیم کارت ” کلیک کرده و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

و اما…

شاید برای شما مهم باشد که در حال حاضر قیمت خط ۹۱۲ ای که هم اکنون دارید چقدر است، پس روی ” قیمت گذاری سیم کارت ۹۱۲ ” کلیک کرده و فرم را پر کنید تا کارشناسان ما خط شما را به صورت رایگان قیمت گذاری کرده و به اطلاع شما برسانند.