خط کد ۳ شماره ۰۹۱۲ در انارسیم

خط کد ۳ شماره ۰۹۱۲ در انارسیم

کدهای خطوط ۹۱۲ شامل تمامی اعداد می‌شوند. ما درباره ی تمامی این کدها، انواع رندی، قیمت این خطوط صحبت خواهیم کرد.

یک کد متشکل از  یکی از اعداد ۰، ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، یا ۹ است. تمام پیش شماره های یک شماره ۹۱۲,  از سه  رقم تشکیل شده است اما با توجه به نوع رندی خط،  طریقه خواندن هر پیش شماره متفاوت است. برای مثال می توان گفت برخی از آنها بصورت دورقمی ، تک رقمی و سه رقمی تلفظ می شوند.

مقاله مربوط به تکنیک خواندن شماره ۹۱۲ را مطالعه کنید.

 

ما در مقاله های قبل درباره خط ۹۱۲ با کد ۱ و کد ۲ صحبت کردیم ،امروز  در ادامه این دو مقاله تصمیم داریم درباره کد ۳ با شما صحبت کنیم در این بخش نگاهی به  ارزش مکانی کد ۳ خواهیم داشت، تا در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ دچار سردرگمی برای خط منتخب خود نشویم، پس با ما همراه باشید.

بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

خط ۹۱۲ کد ۱

خط ۹۱۲ کد ۲

جمله ای که می توان در خور کد ۳ با توجه به استقبال مردم در زمان خرید گفت این است، یک شماره سیم کارت ۹۱۲ با این پیش شماره اگرچه به اندازه ی ۱ و ۲ قیمتی نیست اما به اندازه ی این دو خطوط در بین خریداران طرفدار دارد و ارزش و جایگاه خود را حفظ کرده است.

بهترین خطوط کد ۳:

  • جفت از اول مانند ۳۰۳۰
  • خطوط هزاری از اول مانند ۳۰۰۰
  • خطوط تکرار ۳ رقم یکی از اول مانند ۳۳۳

 

علاقمندان به خرید کد ۳ می توانند  به پنل جستجو در صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و یکی از خظوط کد ۳ را برای خود خریداری و یا می توانید با شماره ذکر شده در پاراگراف بعدی تماس بگیرید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر  مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با  هرگونه  ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با یکی از مراکز معتبرفروش سیم کارت، انارسیم  با شماره ۰۹۱۲۶۰۷۰۶۳۰   تماس بگیرید.