در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ رند کد پایین را بشناسیم

در زمان خرید سیم کارت ۹۱۲ رند کد پایین را بشناسیم

 

رند کد پایین در خطوط ۹۱۲ رندی بسیار زیبا و ارزشمند محسوب می شود. دارندگان این خطوط قادرند از این شماره ها در مسیر شغلی خود برای رونق و افزایش کسب و کار خود استفاده کنند.

خطوطی که دارای این رندی است در واقع از خطوط منحصر بفرد محسوب می شود.

این ترکیب شماره ها از لحاظ قیمت  در هر فروشگاه می تواند متفاوت باشد.

رند کدپایین  به ما اجازه می دهد تا به راحتی با شماره های ۹۱۲ دیگر در میدان رقابت از لحاظ جایگاه  مبارزه کنیم چرا که این خطوط طرفداران زیاد دارد.

 

اما به طور کلی تعریف رند کد پایین مطابق با مطلب زیر می باشد.

 

رند کد پایین :

خطوطی هستند که کد آنها (پس از پیش شماره) از ابتدای هر رنج تا ۱۱ عدد باشد. لازم به ذکر است بر اساس عرف بازار این نوع رند و تاثیر قیمتی آن بیشتر در مورد خطوط کد یک پیش شماره ۹۱۲، صادق است.

مطمئنا تمامی ما در بین دوستان و اقوام، کسانی را داریم که صاحب چنین شماره هایی با رند کد پایین هستند اما ممکن است برای ما آشنا نباشد و تنها به عنوان یک شماره معمولی به آن نگاه کنیم .

برای شما مثالی می آوریم به شماره روبرو توجه کنید. ** ** ۱۱۳ ۰۹۱۲

شاید شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که بعد از مطالعه مطالب سایت ما  اکنون شماره سیم کارت با رند کد پایین برای خود انتخاب کرده و ظرف چند روز یا چند هفته آینده قصد خرید آن را دارید.

اگر قصد سیم کارت ۹۱۲ را دارید وارد صفحه اصلی سایت شده، در پنل جستجو شماره مورد پسند خود را بیابید و یا در صورت تمایل با شماره ذکر شده در بند بعدی تماس گرفته و از مشاوران متخصص ما مشورت بگیرید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با انارسیم (یکی از دفاتر پیشخوان دولت )به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

 

خرید سیم کارت