آموزش استفاده از برنامه acalendar (یک نرم افزار عالی برای برنامه ریزی و مدیریت کارها)

برنامه acalendar مدیر برنامه های شما

در این مقاله با آموزش استفاده از برنامه acalendar در خدمت شما هستیم. همانطور که میدانید بسیاری از افراد معروف و یا مدیر و یا پر مشغله برای خود یک مدیر برنامه دارند. با وجود مشغله های زیادی که هر روز هر یک از ما داریم دیگه وقتش رسیده ک هر یک از ما ها هم یک مدیر برنامه داشته باشیم . ما امروز به شما یک مدیر برنامه ی خیلی قوی و در دسترس معرفی میکنیم. نگران نباشید مدیر برنامه ی مورد نظر ما رایگان به شما خدمت میکند وهزینه ای هم بابت دستمزد نمیگیرد.

برنامه acalendar

مدیر برنامه ای قوی با رابط کاربری جذاب و ظریف به شما این امکان را میدهد که هر وقت قراری گذاشتید سریع در روز مورد نظر یادداشت کنید. برای قرار خود عکس انتخاب کنید. آلارم بگذارید و حتی لوکیشن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این برنامه به شما این امکان را میدهد که تمامی قرارهای ملاقات، برنامه ها و نکات مهمی را که لازم دارید در یک نگاه کلی به صورت هفتگی، ماهانه و حتی سالانه مشاهده کنید.

پس از نصب برنامه با صفحات خالی روبرو هستید.

تقویم

آموزش استفاده از برنامه acalendar

روزی را که میخواهید یادآوری خود را یادداشت کید لمس کنید. سپس علامت + را از منوی بالا انتخاب کنید. منوی زیر برای شما ظاهر میشود.

تنظیمات برنامه

در قسمت title موضوع را یادداشت کنید.میتوانید در این قسمت با استفاده شکلک آدمک شماره یکی از مخاطبان خود را وارد کنید.

در قسمت بعد شروع و پایان روزهایی که میخواهید موضوع مورد نظر به اطلاعتان برسد را انتخاب میکنید. به طور مثال اگر شما یک قرار کاری فقط برای روز دوشنبه دارید نیازی نیست این قسمت را تغییر دهید.به صورت پیش فرض یک روز برای یاد آوری تنظیم شده است.

در قسمت بعدی میتوانید لوکیشن محلی که قرار دارید و یا باید مراجعه کنید را انتخاب کنید. فقط توجه داشته باشید که گزینه لوکیشن را از منوی بالای گوشی خود روشن کنید.

در خط بعدی توضیحات را وارد میکنید.

یاد آوردی

برای اطلاع رسانی دو روش موجود است. آلارم و ایمیل. میتوانید هر یک را انتخاب کرده و دیگر نگران فراموش کردن قرار خود نباشید.

در قسمت بعدی میتوانید فایل و یا عکسی را که لازم است ضمیمه شود را اضافه کنید.

با کشیدن صفحه به سمت راست کل روزهای ماه و یادداشت هایتان نمایش داده میشود. و اگر یک بار دیگر به سمت راست بکشید یک روز به تفکیک ساعت برای شما نمایش داده میشود. به طور مثال ساعت ۱۰ چه قراری دارم و ساعت ۱۲ تایم ناهار است.

در منوی بالای اپلیکیشن میتوانید روز، هفته، ماه و سال را انتخاب کنید.

آموزش استفاده از برنامه acalendar

لیست تولد عزیزانتان

در قسمت birthday list  شما میتوانید یک لیست از تولد افرادی که نگران فراموشی روز تولدشان هستید را داشته باشید. در روز تولدشان شما یک آلارم دریافت میکنید و تبریکات خود را ارسال میکنید.

در قسمت agenda  میتوانید تمامی نکاتی که در برنامه یادداشت کرده اید را به صورت کلی مشاهده کنید.

قسمت های آموزش استفاده از برنامه acalendar مهمترین قسمت های برنامه بود. با این برنامه شما برای خود یک مدیر برنامه دارید. 🙂