اهمیت خرید سیم کارت ۹۱۲و تاثیر ان بر حرفه ی ما

اهمیت خرید سیم کارت ۹۱۲و تاثیر ان بر حرفه ی ما

 

 

سلام، خیلی خوشحالیم که اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهیم که به شما کمک می کند انتخاب مناسب تری در مورد شماره سیم کارت داشته باشید.

در این مرحله حتی اگر شما قصد خرید سیم کارت رند هم ندارید. با توجه به دلایل زیر ثابت می کنیم که این خرید از بسیاری از خرید های دیگر شما مهم تر اسست.

معمولا کالاهای لوکس، مثل کالاهایی که به تیپ و ظاهر ما مربوط هست و مدام تغییر می کند و ما نیز ناچاریم آنها را تغییر دهیم تا پرستیژ بیشتری داشته باشیم. اما سیم کارت مان را عوض نمی کنیم و اتفاقا عوض کردن آن عرف نیست و تغییر شماره سیم کارت برای چند بار، وجه ی خوبی ندارد.

در ضمن اگر که شماره سیم کارت شما شماره ای باشد که بریا کسب و کارمان از آ« استفاده می کنیم در صورت تعویض شماره، صدماتی متوجه ما خواهد شد چرا که ممکن است بسیاری از مشتریان و افرادی را که با آنها در ارتباط کاری هستیم از دست بدهیم.

سیم کارت از آن دسته از کالاهایی است که در طول زندگی به دفعات بسیار اندک، خریداری می شود و در بلند مدت هزاران بار آن را بیان می کنیم، پس در انتخاب و هزینه ای که بابت این خرید مهم می پردازیم باید نهایت دقت را داشته باشیم. تا برای مثال شماره هایی مانند ۲ و ۹ یا ۱۹ و ۱۵ در شماره تلفظ نشوند زیرا اینها معمولا اشتباه شنیده می شوند و یا از ارقام ریز استفاده کنیم.

توضیح اینکه رعایت این نکات برای خرید ما بار مالی نخواهد داشت.

به پل ارتباطی بین خود و دیگران ارزش قائل شویم و ماندگاری خود در ذهن ها را تثبیت کنیم.

پیشنهاد می شود به این صفحه نیز مراجعه کنید

قسمت چهارم-دپارتمان مشاوره