انواع سیم کارت های رایتل

رایتل دائمی:

سیم کارت های رایتل دائمی ازاولین سیم کارت های نسل سوم ۳G و ۴G در ایران با پیشوند ۰۹۲۰ برای مشترکین هستند، ارائه خدمات پیشرفته مانند اتصال با سرعت بالا، تماس های تلفنی، پیام های چند رسانه ای و دیگر ارزش افزوده، خدمات ارزش افزوده است.
با خرید سیم کارت های دائمی رایتل هرگز نگران مشکل مواجه شدن با کمبود شارژ نخواهید داشت و از دیگر مزیت های استفاده از رایتل دائمی پرداخت صورتحساب خود از طریق پورتال مدیریت حساب RighTel علاوه بر روش های متداول نیز می باشد.

سیم کارت های رایتل

سیم کارت های رایتل اعتباری:

سیم کارت اعتباری اولین سیم کارت نسل نوین با پیش شماره ی ۰۹۲۱ و ۰۹۲۲ کشور است که خدمات پیشرفته مانند اینترنت با سرعت بالا، پیام های صوتی و چندرسانه ای، خدمات ارزش افزوده و غیره را فراهم می کند.

باخرید این نوع سیم کارت شما با کمترین هزینه موفق به دریافت سیم کارت رایتل خواهید شد و هر مقدار که خودتان مایل باشید تلفن خود را شارژ خواهید کرد و این مزیت سبب می شود که شما هزینه های تماس خود را کنترل کنید.

رایتل دیتا:

سیم کارت رایتل دیتا با پیش شماره ۰۹۲۱ است، مخصوصا برای دسترسی به اینترنت و خدمات انتقال داده، و همچنین قادر به دریافت و ارسال پیام های SMS است. این سیم کارت را می توان در موارد زیر استفاده کرد.

سیم کارت های رایتل

• شامل انواع مودم های نسل‌های نوین ارتباطی (دانگل و رای‌فای) می باشد.
• انواع تبلت‌های نسل‌های نوین
• رایانه های شخصی و قابل حمل و همچنین تمامی دستگاه‌ها با قابلیت اتصال به شبکه رایتل می‎باشند.

با توجه به تحقیقات انجام شده در حال حاضر با استفاده از سیم‌کارت دیتای رایتل شما قادر به استفاده از اولین اینترنت پر سرعت همراه کشور در حین حرکت و با سرعت‌های مختلف می باشید.

برای مشاهده بسته های موجود و باقیمانده کد دستوری *۱۴۴#را وارد کنید و جهت استعلام شارژ خود *۱۴۶# را وارد نمایید.