اپل سیم یا سیم کارت اپل را با ما بیشتر بشناسید

اپل سیم یا سیم کارت اپل

اپل سیم یک سیم کارت چند منظوره است که توسط اپل صادر شده است. که برای آیپد ایر ۲ و آیپد مینی رتینا نسل سوم منتشر شده است قابل استفاده درتمام جهان می باشد.  با اپل سیم یا سیم کارت اپل، شما می توانید از چندین طرح اینترنت سیم کارت از چند شرکت مختلف در یک زمان و با یک سیم کارت استفاده کنید.

با استفاده از ابزاری که به تازگی طراحی کردند می توان به راحتی از چند شبکه همزمان در سیم کارت خود استفاده کرد هرکدام از کاربران که از این طرح استفاده کنند به راحتی می توانند به صورت همزمان از چندین شبکه دیگر نیز استفاده کنند.

 

اپل سیم

 

همچنین این سیم کارت ها در ایالات متحده آمریکا  قابل استفاده برای اتصال به انواع شبکه و انواع سرویس های وایرلس از جمله AT&T ، اسپرینت ، T-Mobile و UK’s EE می باشند.  این سیم کارت به راحتی تعویض شده و یا به عبارتی دیگر می توان به راحتی از طرح هایی که گفته شد در آن ها استفاده کرد.

سیم کارت اپل به شما انعطاف پذیری می دهد تا از انواع برنامه های کوتاه مدت از حامل های انتخاب شده درایالات متحده و  بریتانیا بر روی iPad خود انتخاب کنید. بنابراین هر زمان که به آن نیاز دارید و بدون تعهد درازمدت می توانید برنامه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است .  هنگامی که شما سفر می کنید ممکن است بتوانید یک برنامه داده ای را از یک حامل محلی برای مدت زمان سفر خود انتخاب کنید.

سیم کارت اپل سرویس های بی سیم را باچندین  حامل پشتیبانی می کند که می تواند از یک رابط کاربر درون سیستم عامل خود انتخاب شود و نیاز به نصب سیم کارت ارائه شده توسط خود حامل را نداشته باشد.

سایز اپل سیم

از نظر فیزکی سیم کارت های اپل به اندازه ی سیم کارت های نانو هستند.

اپراتورهای  که سیم کارت اپل را پشتیبانی می کند اعم از  AT &T ، اسپرینت و T-Mobile US، EE، au، GigSky، Truphone، Three و AlwaysOnline Wireless می باشند. در مجموع این حامل ها در ۱۰۰ کشور پوشش داده شده است. بااین حال، فعال کردن خدمات تلفن همراه در AT & T به طور دائم سیم کارت اپل به AT & T را متوقف خواهد کرد و نیاز به خرید یک سیم کارت جدید اپل برای استفاده از یک حامل دیگرمی‎باشد .

سیم کارت اپل به عنوان سیم کارت قابل تعویض با تأمین از راه دور شناخته شده است این یک سیم کارت ویژه است که ممکن است با پروفایل اپراتورهای مختلف شکل گیرد و در مقایسه با یک سیم کارت جاسازی شده (که قابل جدا شدن نیست) از راه دور ارائه می شود. به نظر می‎رسد که اپل هر دو نوع سیم کارت را در دستگاه های خود قرار داده است.