بسته های گرم حرفی همراه اول 

بسته های گرم حرفی همراه اول

انارسیم

بسته های گرم حرفی همراه اول  را داشته باشید تا از ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه (همراه اول و ثابت تلفن) از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ در طول روز بهره مند شوید.

کد های مکالمه رایگان روزانه همراه اول راهکارهای مفیدی برای داشتن تماس های رایگان برای تمامی همراه اولی ها اعم از ثابت و اعتباری می باشد.

استفاده از این طرح جذاب برای شما عزیزان که به دنبال مکالمه های رایگان هستید می تواند طرحی فوق اللعاده و باور نکردنی باشد.

همراه اول این امکان  را از اول دی ماه سال ۹۵ برای مشترکان تلفن های ثابت و اعتباری خود فراهم آورد برای اجرای این طرح اگر مشترک اعتباری هستید باید  ۱۰۰۰ تومان شارژ داشته باشید. شما از ساعت  ۷ صبح تا ۲۳ شب از همان لحظه که این طرح را فعال کردیدمی توانید از ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه ای برخوردار شوید که هم شامل همراه اول و هم تلفن ثابت می شود.

به موارد زیر برای استفاده از طرح توجه کنید:

  • پیام مبنی بر فعال سازی برای شما ارسال می شود بعد از اینکه طرح را فعال کردید که این طرح تنها تا ساعت ۱۱ همان روز فعال میباشد.
  • بعد از ثبت نام تخفیفی برای مشترکان استفاده از طرح در نظر گرفته می شود.
  • نها در طول روز یک بار فقط امکان خرید بسته برای مشترک فراهم است.
  • برای مشترکین همراه اول دائمی هزینه برابر معادل ۱۰۰۰هزار تومان است.
  • برای خرید این بسته از طریق پیامک بهتر است حتما یک پیام کوتاه به ۸۰۶۴ ارسال کنید و منتظر دریافت پاسخ باشید اگر پیامک دریافتی را با عدد یک پاسخ دهید طرح برای مشترک فعال می شود . اگر راهنما را قصد دارید دریافت کنید عدد ۹ و اگر میخواهید ا استعلام از باقی مانده ی طرح داشته باشید باید عدد ۰ را به ۸۰۶۴ ارسال نمایید .

به کدهای دستوری زیر نگاه کنید.

فعالیت:

درگاه پیامکی۸۰۶۴

درگاه پیامکی ۹۸۱۰+

 

درگاه کد دستوری:

استعلام وضعیت بسته (مشترکین اعتباری)

استعلام باقیمانده بسته (مشترکین دائمی)

ارسال عدد ۰ (لاتین)

 

۳۳۶۰  *۱۰*#۳۳۶۰

خرید بسته:      ارسال عدد ۱ (لاتین)

۳۳۶۱

*۱۰*#۳۳۶۱

راهنما   ارسال عدد ۹ (لاتین)

۳۳۶۹

*۱۰*#۳۳۶۹

 

مشاوره یا خرید سیم کارت