چند سیم کارت به نام من است؟

تاریخ انتشار: 00/05/23
نمایش: 58
(0 رای)

استعلام مالکیت سیم کارت از طریق پیامک

استعلام مالکیت سیم کارت به آسانی امکان پذیر است. اگر شما از آن دسته افراد هستید که به دلایل مختف همچون مسائل شغلی بیش از یک سیم کارت دارید و یا با توجه به کلاهبرداری های بی شمار این روزها از طریق  سیم کارت های جعلی نگران سو استفاده سودجویان هستید این مقاله به شما کمک میکند تا با تمامی راه های استعلام مالکیت سیم کارت آشنا شوید.

استعلام مالکیت سیم کارت از طریق سامانه استعلام خطوط:

شما با مراجعه به سایت http://mobilecount.cra.ir میتوانید از تعداد سیم کارت هایی که با شماره ملی شما ثبت شده است آگاه شوید. همه مشترکان چهار اپراتور اصلی کشور در این وب سایت قادر هستند از تعداد سیم کارت هایی که به نامشان ثبت شده است مطلع شوند.

استعلام مالکیت سیم کارت

 استعلام مالکیت سیم کارت از طریق پیامک:

برای اطلاع از طریق پیامک میتوانید با ارسال کد ملی به سرشماره های ۳۰۰۰۵۰۴۰۹۰۱ و یا ۳۰۰۰۱۵۰ از تعداد سیم کارت هایی که به نام شما ثبت شده است آگاه شوید.

البته باید به این نکته توجه کرد که  شرط ارسال پیامک این است که آن خط به نام آن دارنده کد ملی ثبت شده باشد.

 

دو روش استعلام مالکیت سیم کارت که در بالا مطرح شد تنها شما را از تعداد خطوطی که به نام شما ثبت شده است مطلع میکند و شماره ها را نمایش نمی دهد اگر علاقمند هستید که از شماره های ثبت شده مطلع شوید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

استعلام مالکیت سیم کارت از طریق پیامک

 

استعلام مالکیت سیم کارت از طریق اپ ایرانسل من :

با نصب اپلیکیشن ایرانسل من می توانید علاوه بر تعداد خطوط ثبت شده به نام خودتان از شماره های ثبت شده نیز اطلاع پیدا کنید. بعد از نصب این اپلیکیشن صفحه سمت راست را بکشید. پرونده را انتخاب کنید سپس اطلاعات حساب را انتخاب کنید و در آخر با انتخاب سیم کارت های ثبت نام شده از تمامی شماره هایی که به نامتان هست مطلع شوید.

استعلام مالکیت سیم کارت از طریق اپ همراه اول من :

اگر شما مشترک همراه اول هستید میتوانید از طریق اپ همراه اول من اقدام کنید.

 

به هر دلیلی اگر با روش های گفته شده نتوانستید اطلاعات مورد نظرتان را پیدا کنید به امور مشترکین اپراتور خط مورد نظر خود مراجعه کنید.

استعلام از طریق سامانه و یا از طریق پیامک برای هر مشترک فقط هر ده روز یک بار امکان پذیر است.  در صورت مغایرت اطلاعات درج شده با به همراه داشتن کارت ملی خود به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است اخیرا طی مصوبه جدید هر شخص از تمامی اپراتورهای تلفن همراه موجود در کشور (همراه اول – ایرانسل – رایتل – سامانتل و …) تنها ۱۰ خط میتواند بنام داشته باشد.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*